120GB Corsair LS SSD Nasıldır

Atem Kaner

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar. Corsair 120GB LS SSD aldım. Ama kafam da soru işaretleri kalmasın diye sizlere sormak istedim. İlk SSD'ye geçişim zaten. Ne diyorsunuz?

Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Samsung almanız daha iyi olurdu ancak bu SSD de sizi üzmez. :)
Bende ssd ye yeni geçiyorum ve merak ediyorum neden Samsung alması daha iyi olurdu? Yada en iyileri hangileridir? Mesela Intel vb. almışken iyisi olsun değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@SypeR 'in dediğine göre Sandisk, Corsair, vb. firmalar hep aynı nand kontolcüsünü kullanıyormuş. Ancak Samsung diğerlerine nazaran daha iyi nand kontrolcüleri kullanıyor. :)

@SypeR 'in dediğine göre Sandisk, Corsair, vb. firmalar hep aynı nand kontolcüsünü kullanıyormuş. Ancak Samsung diğerlerine nazaran daha iyi nand kontrolcüleri kullanıyor. :)
Bu kontrolcü Samsung'u diğer hepsinden ayırıyor yani. Teşekkür ederim.

Benim merak ettiğim 1 konu daha var. Sata express bağlantısı nasıl yapılabilir? Kablosunu nereden temin edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı