120GB SDD tavsiyesi

ADATA SU650 tavsiye ederim. 3-NAND olması çok büyük avantaj. Ayrıca M2 de alabilirsiniz fakat evet fiyat biraz artar.
120 GB yetecektir, Windows güncellemeleri ile dolması imkansıza yakın. Zaten yeni güncellemeler geldiğinde eskilerinin yedekleri siliniyor.

ADATA SU650 tavsiye ederim. 3-NAND olması çok büyük avantaj. Ayrıca M2 de alabilirsiniz fakat evet fiyat biraz artar.
120 GB yetecektir, Windows güncellemeleri ile dolması imkansıza yakın. Zaten yeni güncellemeler geldiğinde eskilerinin yedekleri siliniyor.
Anladım teşekkür ederim.Adata su 650 120gb sata SSD mi alayım.Yoksa Wd wds120g2g0b
m.2 SSD mi alayım?M.2 daha bir kafama yatıyor.Wd olması biraz endişelendiriyor.

Son düzenleme:
Anladım teşekkür ederim.Adata su 650 120gb sata SSD mi alayım.Yoksa Wd wds120g2g0b
m.2 SSD mi alayım?M.2 daha bir kafama yatıyor.Wd olması biraz endişelendiriyor.
Western Digital genelde HDD'lerde çok başarılıdır. Fakat SSD olarak kalitesini bilemiyorum. Bana sanki SSD sektörüne girmek için yapılan kalite kontrolü önemsenmeyen ürünler gibi geldiler. ADATA tavsiye ederim hala.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı