120GB SSD Windows 10 için yetersiz mi?

Merhaba arkadaşlar kafama takılan sorular oldu internet üzerinden bakınca " 120GB SSD " Windows 10 için yetersiz olduğunu söyledi bu doğru mu? Acaba kulanma amacım; oyun oyanayan pek biri değilim " iş, spor haberleri, dizi, film " izlemek için kullanılacak bilgisayar ederseniz minnettar kalırım.

Farklı etkenlerle beraber oldukça dolduracak. Sen sadece 120GB içine kurup farklı bir HDD sahibiysen olabilir. Yine hiçbir şey olmayacak sadece browser diyorsan yine kurulur. Sadece belki sorun olabilir ileride çok dolabilir.

Yeterlidir benim de 120 GB SanDisk SSD var 65 GB boş alanım var sistem kuralı 3 gün oldu yanına HDD eklerseniz sıkıntı çıkmaz

Hocam Windows 10 20 GB sizce 120 GB SSD yerli mi?

Dediğim gibi kardeşim ben oyun oynayan pek biri değilim " iş, dizi, film " izlemek için kulanacağım.
Ek programlar, güncellemeler ıs'nin şişmesi derken 60-70 civarı boş yer kalır. Size bu kadarı yeterse sıkıntı yoktur.

SSD işletim sistemi kurdum farz edek hard disk bir şey ekleme şansım yok mu peki.
Yeterlidir benim de 120 GB SanDisk SSD var 65 GB boş alanım var sistem kuralı 3 gün oldu yanına HDD eklerseniz sıkıntı çıkmaz.

SSD isletim sistemi kurarsam hard disk kulanmiz hale mi geliyor ki?

Son düzenleme:
Dediğim gibi kardeşim ben oyun oynayan pek biri değilim " iş, dizi, film " izlemek için kulanacağım.

SSD işletim sistemi kurdum farz edek hard disk bir şey ekleme şansım yok mu peki.

SSD isletim sistemi kurarsam hard disk kulanmiz hale mi geliyor ki?

Hayır SSD'ye işletim sistemi kurarsınız HDD'yi hala kullanmaya devam edebilirsiniz tabii ki de
Madem oyun oynayan biri değilsiniz. 120GB yeteceğini düşünüyorum, fakat yine de fiyat açısından 240GB almak daha mantıklı SSD rehberim var imzamda oradan bakabilirsiniz.🙂

Hayır SSD'ye işletim sistemi kurarsınız HDD'yi hala kullanmaya devam edebilirsiniz tabii ki de.
Madem oyun oynayan biri değilsiniz. 120GB yeteceğini düşünüyorum, fakat yine de fiyat açısından 240GB almak daha mantıklı SSD rehberim var imzamda oradan bakabilirsiniz.🙂

Teşekkür ederim kardeşim dolar yükselince her şeyi etkiliyor bir de kanka çalıştığım halde inanır mısın cepde 100-200 TL kalıyor o kadar da vermek istemedim bir de bütçeme göre aldım yani.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı