120mm fan önerisi

Cemil1973

Hectopat
Arkadaşlar selamlar yaklaşık bir 3-4 ay önce radyatör fanımdan ara ara çok değişik bir ses çıkmaya başladı. Sorunun kaynağını sanırsam buldum fanın pervaneleri arkasındaki plastik kısma çarpıyor. Ben de bu fanı değiştirmeye karar verdim (eğer başka bir çözümü varsa değiştirmeye gerek kalmadan söylerseniz sevinirim) bir fan almak istiyorum acaba hangi fanı önerirsiniz veya bende halihazırda PC de takılı olan diğer fanlarla uyuşmazlık gibi bir sorun doğurur mu bu fan? (halihazırda olan fanlarım Xigmatek Beast kasasının fanları)

Son düzenleme:
Performans ön planda duruyorsa Akasa "Viper" 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Fan (AK-FN059) | Teknobiyotik bunu alın geçin eğer görsellikte olsun derseniz COOLER MASTER SickleFlow 120 White ARGB 120mm Fan | ITOPYA

Bende mi sorun var arkadaş soğutucu önerisi istememiş ki sıvı soğutmasında ses çıkaran 120mm fan yerine takabileceği farklı bir fan istemiş. Ben mi yanlış anladım acaba.

Yok 120mm kasa fanı önerisi istemiştim ama önerdiğiniz 2. fan gayet hoşuma gitti sağ olun.

Size bir şey soracağım.
Sickleflow 120 ARGB 3ın1 beyaz de RGB kontrolcü varken.
Sickleflow 120 ARGB beyaz RGB kontrolcü yok değil mi anladığım kadarıyla.

Biri üçlü set diğeri tekli.

Bu tür setlerde kontrolcüde yanında gelir tek tek alırsa daha uygun oluyor ama kontrolcü olmuyor.

Ayrı ayrı satmaktansa paket olarak satış yapabilme taktiği diyeyim.

Tekli alacaksan kontrolcün vardır illaki sonuçta.

Geri
Yukarı