120MM Sessiz Fan Önerisi

0TT0MAN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sessiz ve kaliteli 120MM kasa fanı almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi ve ne amaçla kullanacağınızı belirtin.

Aerocool Project 7 P7-C1 kasamda bulunan stok fanları değiştirip daha kaliteli daha sessiz olması için daha iyi fanlar ile değiştirmek istiyorum sadece soğutma için stok fanlarda yeterli sıvı soğutmada var lakin ben daha sessiz olmasını istiyorum. Bütce 2 tane almayı düşünüyorum toplam 150-200 TL

Eğer hava alması için kullanacaksanız Cougar Vortex atması için kullanacaksanız da Arctic BioniX öneririm.
Hangi sıvı soğutma var?

O zaman önerilerim dediğim gibi. Sıvı soğutma fanlarını değiştirmeyin derim. BIOS'tan ayar yaparak sessizleştirebilirsiniz. Oyun içinde %50 güçte çalışmaları gayet yeterli olacaktır. Radyatörü önden içeri hava alacak şekilde takmanızı da öneririm.

Hava atması yada hava alması önemlimi önerdiğiniz Cougar Vortex modelden 3 tane alsam 2sini ön panale 1 ni arkaya taksam hava alma yada atmada sıkıntı olurmu ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı