Çözüldü 12100F-3060 Ti sistem görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3060Tİ
Anakart
H610MH
İşlemci
12100F
Merhaba arkadaşlar, iki gün önce GameGaraj'dan aldığım sistem bugün elime ulaştı ekran kartını takıp kasayı çalıştırdığım zaman bir türlü görüntü alamadım.
En son BIOS menüsüne girebildim.
Bu uyarıdan sonra BIOS menüsü açıldı devam ediyorum şimdi ne yapmam gerekiyor acaba :)
Kasa içinde boot ışığı kırmızı olarak yanıyor USB'ye Windows 11 kurulum dosyası atmıştım onu kurmam yeterli olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20221203_143043.jpg
    IMG_20221203_143043.jpg
    138,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FreeDOS mu aldiniz bilgisayari?

Evet hocam şu an çözdüm. HDMI ile hiçbir türlü görüntü gelmedi ben de DisplayPort ile bağlayınca BIOS menüyü acabildim. W11 kurdum şu anda:)

İlk defa sistem topluyorum yıllardır konsoldayım o yüzden uğraştırdı biraz. Başka yapmam gereken bir şey var mı acaba?
Merhaba arkadaşlar, iki gün önce GameGaraj'dan aldığım sistem bugün elime ulaştı ekran kartını takıp kasayı çalıştırdığım zaman bir türlü görüntü alamadım.
En son BIOS menüsüne girebildim.
Bu uyarıdan sonra BIOS menüsü açıldı devam ediyorum şimdi ne yapmam gerekiyor acaba :)
Kasa içinde boot ışığı kırmızı olarak yanıyor USB'ye Windows 11 kurulum dosyası atmıştım onu kurmam yeterli olur mu?
Freedos mu aldiniz bilgisayari?

FreeDOS mu aldiniz bilgisayari?

Evet hocam şu an çözdüm. HDMI ile hiçbir türlü görüntü gelmedi ben de DisplayPort ile bağlayınca BIOS menüyü acabildim. W11 kurdum şu anda:)

İlk defa sistem topluyorum yıllardır konsoldayım o yüzden uğraştırdı biraz. Başka yapmam gereken bir şey var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Kurduysanin windows’u driverleri guncelleyebilirsiniz. Bende daha yeni Gamegaraj’dan sistem aldim da gelmedi daha yazinizi gorunce gerildim biraz. :D

Kurduysanin Windows'u sürücüleri guncelleyebilirsiniz. Bende daha yeni GameGaraj'dan sistem aldim da gelmedi daha yazinizi gorunce gerildim biraz.

Perşembe gecesi aldım sabah geldi şaşırdım doğrusu :D
Hepsini güncelledim tek BIOS kaldı BIOS'u otomatik güncellemek için hiç çözüm yok galiba.

Geri
Yukarı