12400F için anakart önerisi

Mardinlikağan

Decapat
Daha fazla  
12400F için anakart arıyorum. Fanboy değilim ama ASUS marka istiyorum şu ana kadar hep ASUS kullandım diğer markaları da denedim ama beğenmiyorum. Bütçem en fazla 3500 TL sistemi 4-5 yıl boyunca hiç değiştirmeden kullanacağım. Ona göre önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
12400F için anakart arıyorum. Fanboy değilim ama ASUS marka istiyorum şu ana kadar hep ASUS kullandım diğer markaları da denedim ama beğenmiyorum. Bütçem en fazla 3500 TL sistemi 4-5 yıl boyunca hiç değiştirmeden kullanacağım. Ona göre önerirseniz sevinirim.

Ben ASUS H610M-A D4 kullanıyorum (sadece kullandığım için öneriyorum çünkü hazır sistemde bir tek o vardı) ve sizin gibi i5 12400 Kullanıyorum ama H610 modellerinde RAM 3200 MHz haberiniz olsun bir de eğer ben Windows 11 desteklesin istiyorum diyorsanız da destekliyor aslında bayağı bir teknolojisi var diye biliyorum yani kısaca önerebilirim ama iyi araştırın çünkü dediğim gibi hazır sistemle gelen bir anakart zaten galiba anakartım bütçenizin biraz aşağısında.

ASUS PRIME B660M-K D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 5333MHz (OC) M.2 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu arada böyle böyle bir anakart buldum güzele benziyor.

Son düzenleme:
Dahili wifi'de var.

Bu modelde dahili wifi yok.Ürünün model kodunun yanında WIFI yazması gerekli.

Aynı anakart 3400 TL onu alayım
Hocam attığım anakart hem bütçe anlamında hemde vrm soğutma gibi işlemlerde fazlası ile yeterli olur fazladan masraf yapmaya gerek yok bence bende amazon almanya üzerinden alışveriş yapıp aldım anakartı güvenebilirsiniz birçok modele göre çok daha iyi bir ürün bana kalırsa tabi siz bilirsiniz yinede.3400TL bir anakarta verilmez şahsen bana kalırsa.

Bu modelde dahili wifi yok.Ürünün model kodunun yanında WIFI yazması gerekli.

Hocam attığım anakart hem bütçe anlamında hemde vrm soğutma gibi işlemlerde fazlası ile yeterli olur fazladan masraf yapmaya gerek yok bence bende amazon almanya üzerinden alışveriş yapıp aldım anakartı güvenebilirsiniz birçok modele göre çok daha iyi bir ürün bana kalırsa tabi siz bilirsiniz yinede.3400TL bir anakarta verilmez şahsen bana kalırsa.
Hocam amazon almanyadan gelen ürün gümrükte takılma riski var mıdır

Hocam amazon almanyadan gelen ürün gümrükte takılma riski var mıdır
Hayır hocam amazon almanya üzerinden 1ay içerisinde 5 alışveriş yapma kısıtınız var onun haricinde bende 15gün önce anakart ve ram siparişi verdim çok memnun kaldım sıfır geliyor ürünler.Ayrıca aynı modelin internet fiyatı 4000tl bence alınabilir beklemeniz mukayetinde.

Geri
Yukarı