12400f ve RX 6800 Macos Ventura ile sistemin bütün bileşenleri sorunsuz çalışır mı?

Harici olunca sistemi her açtığımda tanıtmak gerekiyor diye biliyorum. Ayrıca elimde 802.11n awus036nh monitör arama destekli harici Wi-Fi var. Uyumlu mu emin değilim.
Öyle bir şey yok. Intel Wi-Fi'ın desteği var zaten ama iPhone ya da bir iPad ile ekosistem yapmak istiyorsanız harici bir kart almanız gerekmekte.

Şefim öncelikle merhaba piyasada Hackintosh uyumlu sistemler var ama kendiniz alırsanız uğraşır ve daha kaliteli bileşenler alırsınız. Ben fantezi ve hobi niyetine topladım. İşlemleri tamamlayıp yaklaşık 1 ay test edip onayladıktan sonra ilana koyup satış yapacağım. Amacım ticari değil sadece hobi. Sistemim DDR5 MSI Z690 Wi-Fi anakart. MSI sekira 100R kasa. 750 watt MSI 80+Gold PSU, G.Skill 32 GB CL32 RAM, MSI Trio RX 6800, Crucial P5 1 TB NVMe SSD ve 13600KF Intel işlemci. Düşünürseniz işlemlerim bitsin size sistemi gösterebilirim. Canlı.

Şefim öncelikle merhaba piyasada Hackintosh uyumlu sistemler var ama kendiniz alırsanız uğraşır ve daha kaliteli bileşenler alırsınız. Ben fantezi ve hobi niyetine topladım. İşlemleri tamamlayıp yaklaşık 1 ay test edip onayladıktan sonra ilana koyup satış yapacağım. Amacım ticari değil sadece hobi. Sistemim DDR5 MSI Z690 Wi-Fi anakart. MSI sekira 100R kasa. 750 watt MSI 80+Gold PSU, G.Skill 32 GB CL32 RAM, MSI Trio RX 6800, Crucial P5 1 TB NVMe SSD ve 13600KF Intel işlemci. Düşünürseniz işlemlerim bitsin size sistemi gösterebilirim. Canlı.

Yani teşekkür ederim hocam ama şu anda elimde hazır beni bayağıdır idare eden ve edeceğini düşündüğüm sistemim var. Almaya niyetim olsa ciddi düşünürdüm emin olun.

Anakartıma macOS uyumlu Bluetooth, Wi-Fi ve airdrop gibi özellikleri kullanabileceğim bir kart. Sistemim imzam da yazıyor gene de sizin için yazayım.

MSI Tomahawk Max.
Ryzen 5 3600.
MSI RX 580 8 GB
Corsair 3200 MHz 16 GB.
Samsung 970 EVO 240 GB M.2 SSD.
Kingston 240 GB SSD.
1 TB hard disk.

Geri
Yukarı