12400F'li sistem mi 5700X'li sistem mi?

Ben de aynısını düşünüyorum.

Monitör dahil 25.000 tl bütçem var şu şekilde düşünüyorum ; 12.400fli sistemi 1TB MSI SSD + 165hz monitörle aldığımda 24.071,93 ₺ olutor. Üstüne de 1tb kingston ssd aldığımda 25.750 tl oluyor. Bu fiyata çıkabilirim. Sonrasında da 1 yıl sonra güzel bir kule tipi soğutucu alırım. İnteller stock fanla kapanma sorunu yaşamıyor diye biliyorum amd gibi. Yanlış mı acaba bu ?
TECHNOPAT-TN3 / INTEL i5-12400F / ASUS Radeon TUF RX 6800 GAMING OC 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Alacağınız monitörün modeli ve fiyatı nedir?

Kingston özelleştirmesi ile 20459 gibi bir fiyata Technopat TN3 sistemi alıp, monitör olarak Cooler Master FQS 27" monitörü aldım. MSI Yerine Kingston özelleştirmesi yapabilirsiniz. Monitör olarakta Dell en çok beğenilen markalardan.

Kingston özelleştirmesi ile 20459 gibi bir fiyata Technopat TN3 sistemi alıp, monitör olarak Cooler Master FQS 27" monitörü aldım. MSI Yerine Kingston özelleştirmesi yapabilirsiniz. Monitör olarakta Dell en çok beğenilen markalardan.
Asus her zaman tercihimdir.

MSI olanı ilk ssd'm diğerini 2. ssd olarak kullanmayı düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı