125 CC motor önerisi

• Konuyu başlatan rydn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

rydn

Hectopat
İyi akşamlar. Halihazırda MT-25 kullanıyorum fakat yaşım yetmediğinden riskli bir iş oluyor. Bende bu motorun yanına 125CC çekmek istiyorum. Aklımda CBR125R ve R125 var. Siz ne önerirsiniz? Bütçe olarak daha tam düşünemedim ama aşağı yukarı 50-65 bin düşünüyorum.

Bence R125 daha asil ve daha güçlü R6 yavrusu gibi bir motor fakat CBR daha rahat daha sağlam bu seviyede bir motorda çok fazla rüzgar yemeyeceğin için rahatlık arıyorsun CBR daha mantıklı.

Bence R125 daha asil ve daha güçlü R6 yavrusu gibi bir motor fakat CBR daha rahat daha sağlam bu seviyede bir motorda çok fazla rüzgar yemeyeceğin için rahatlık arıyorsun CBR daha mantıklı.
Çok kararsızım. Piyasa değeri de düşebilecek motor istemiyorum. 18'imde direkt satacağım için.

Çok kararsızım. Piyasa değeri de düşebilecek motor istemiyorum. 18'imde direkt satacağım için.

Piyasa değerlerinin birbirinden çok farklı olacağını sanmıyorum ben sırf o görüntü ve estetik için R125 alırdım fakat işte işin bel ağrısı ve rahatlık kısmı geçince CBR daha önde.

Piyasa değerlerinin birbirinden çok farklı olacağını sanmıyorum ben sırf o görüntü ve estetik için R125 alırdım fakat işte işin bel ağrısı ve rahatlık kısmı geçince CBR daha önde.
Haklısın. R125 çok güzel duruyor ama Repsol CBR'da çok güzel duruyor. MT-25'den daha konforsuz mudur? Fitness'a, Basketbol antrenmanlarına falan MT-25'le gidiyorum. O yorgunlukla sürdüğümde hiç ağrı yaratmıyor.

Haklısın. R125 çok güzel duruyor ama repsol CBR'da çok güzel duruyor. MT-25'den daha konforsuz mudur? Fitness'a, basketbol antrenmanlarına falan MT-25'le gidiyorum. O yorgunlukla sürdüğümde hiç ağrı yaratmıyor.

CBR aslında naked motor ile benzer oturuma sahip racing gibi değil dik bir oturuşu var bence benzerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı