125 CC Motor önerisi

GYM FARESİ

Yoctopat
Daha fazla  
16 yaşını doldurmama az kaldı ehliyeti almadan önce motorumu almak istiyorum. Motor sürmeyi biraz kavramış olurum (malum piyasada her gün artıyor)

0 DRİFT L 58k.
2. El Benelli BN125 50k 32### km

2 motor arasında kaldım. Elimde 53K para var siz olsaydınız ne yapardınız?

Hocam üstüne 5k koyup sıfır Drift L almak daha mantıklı ama 5k artıramam diyorsanız yapacak birşey yok el benelli alın
NOT:(ikiside başlangıç için iyi motorlar)

O fiyatlara alacağın motor illa ki ufak tefek sıkıntılar çıkartacatır. Bunu bilerek alman lazım. Benelliye pek bulaşmanı tavsiye etmem. Hele 32.000 kmde bir benelliye hiç tavsiye etmem. O paralara piyasası hızlı olan motorlara bak. En iyisi DriftL al geç. Ekipman olarak eksiğin olmasın ona çok dikkat et. Ekipmanlar da almış başını gitmiş.

Ama benelliye hiç bulaşma derim.

5k arttırırım en kötü taksitle alırım arkadaşlarım DRİFT L ye o kadar para verilmez diyor 108 de kesici.
Benellininde km fazla diyorlar kararsız kaldım.
Konudan alakasız rks 125r nasıl alınır mı?

Önerdiğiniz başka motor varmı 125cc.

5k arttırırım en kötü taksitle alırım arkadaşlarım DRİFT L ye o kadar para verilmez diyor 108 de kesici.
DriftL e o kadar para verilmez diye bir şey yok. O zaman motor almayın. Kaliteli bir motor değil zaten apaçık ortada ama 50k+ TL'ye ortalamalar bunlardır. Ne kadar ekmek o kadar köfte. 50k verip 108 yapan motor alıyorsanız öpün başınıza koyun.

Alacağınız motorun yedek parça tedariki ve kolay satılmasına dikkat edin yeter.

TNT125 Pro da bakabilirsin.

Rks Mondial'den iyidir.

16 yaşını doldurmama az kaldı ehliyeti almadan önce motorumu almak istiyorum. Motor sürmeyi biraz kavramış olurum (malum piyasada her gün artıyor)

0 DRİFT L 58k.
2. El Benelli BN125 50k 32### km

2 motor arasında kaldım. Elimde 53K para var siz olsaydınız ne yapardınız?
Bütçeniz çok kısıtlı hocam drift l alıp geçin benelli km yapmış önceki sahibi nasıl kullanmış bilemezsiniz,hangi yağları kullandı ne sıklıkla yağ değiştirdi bakım yaptı vs vs aklınızda soru kalmaktansa 0 almak çok daha mantıklı bir tercih olur.

Önerdiğiniz başka motor varmı 125cc.
Daha motor tecrüben yok ve 108 de kesiciye girmesini mi dert ediyorsun? Ben yerinde olsam ikinci el Drift alır kalan parayla da ekipmanları hallederdim. Acemiliğini atacağın motorda elbet sorunlar yaşayacaksın. O yüzden sıfır almak pek mantıklı değil.

DRİFT L başlangıç için iyi olur parçası ucuz fiyatta kararsız kalmıştım düşününce mantıklı geldi 0 motor alıyorum sonuçta. Evdekilerdende izin almam lazım her ne kadar para benimde olsa (yaş sorunu☠️)

Daha motor tecrüben yok ve 108 de kesiciye girmesini mi dert ediyorsun? Ben yerinde olsam ikinci el Drift alır kalan parayla da ekipmanları hallederdim. Acemiliğini atacağın motorda elbet sorunlar yaşayacaksın. O yüzden sıfır almak pek mantıklı değil.
2. El daha pahalı alakasız bir şekilde.

Yaz sonu elimde 65-70k para olur ama piyasa ne durumda olur onu bilemiyorum o yüzden acele etmek istiyorum para kısıtlı bende farkındayım.

Kaskı 2 ay önce almıştım diğer ekipmanlara para ayırmam lazım sadece.

Son düzenleme:
Hiz sınırı 80-90 olan şehir ici yolda motor 100km yapmis yapmamış hic Fark etmez.

Önemli olan 100-120km gitmesi değil durması...

Yeni konular

Geri
Yukarı