125 mh/s ile düşük kazanç

Tristan05

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar 125 mhs ile kazım yapıyorum Windows üzerinden bilgisayarı gerektiği için Windows kullanmak zorundayım. Görüntüyü onboard üzerinden aldıgım için kartlarımın hızında mhs düşüşü olmuyor. Binance pool üzerinden kazıyorum. WhatToMine'dan baktığımda kazancımın 9.11 dolar oldugunu görüyorum oda TL ile 84 lira ettiğini görüyorum. Ancak benim kazancım 74-72 TL civarı oluyor eskiden 3-4 TL gibi farklar oluşabiliyor ancak yine de üç aşağı beş yukarı sitede yazan kazanca yakın para alıyordum şimdi neden böyle olduğunu son 2-3 haftadır anlamış degilim. Bir diğer sorumda bilgisayar 6-7 gün kazım yapmasına rağmen 1 tane fail hatası almazken son 1 haftadır 3 günde 27-30 fail hatası almaya başladım son dönemde bir şeyler mi oldu da ben kaçırdım bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Binance iyi değil ethermine ile kaz günlük 85-100 arası kazanırsın. Tabi burada kazacaksan sürekli çekemezsin 2-3 haftada çekiyorsan geç.

Hep sizin yüzünüzden ekran kartı alamıyorum.
Her Mining konusunda sizin gibileri görmekten sıkıldım artık. Adam orada soru soruyor millet kızgın emote'u atıyor saçma sapan mesaj yazıyor. Ekran kartı alamıyoruz diye ağlayan insanların yüzde doksanı ekran kartı aldıktan sonra oyun oynuyor. Ekran kartınızın gücü oyuna gideceğine Mining'e gitsin daha iyi.

Her Mining konusunda sizin gibileri görmekten sıkıldım artık. Adam orada soru soruyor millet kızgın emote'u atıyor saçma sapan mesaj yazıyor. Ekran kartı alamıyoruz diye ağlayan insanların yüzde doksanı ekran kartı aldıktan sonra oyun oynuyor. Ekran kartınızın gücü oyuna gideceğine Mining'e gitsin daha iyi.
Çalışıyorum, kişisel kullanım için aldığım 1 tane kartı da mininge bırakıyorum. Yarın 1200 TL'mi çekeceğim bunlarda Valorant, CS oynama saatlerini kapıştıracaklar. Türkiye şartlarında ek gelir şart. İyi kartı olan herkes yapmalı bence oturduğun yerden para kazandırıyor daha ne olsun.

1634675508342.png

Çalışıyorum, kişisel kullanım için aldığım 1 tane kartı da mininge bırakıyorum. Yarın 1200 TL'mi çekeceğim bunlarda Valorant, CS oynama saatlerini kapıştıracaklar. Türkiye şartlarında ek gelir şart. İyi kartı olan herkes yapmalı bence oturduğun yerden para kazandırıyor daha ne olsun.

Eki Görüntüle 1193407
Yok hocam bırakın hemen bu işleri, sizin yüzünüzden Valorant oynatacak ekran kartı bulamıyorum (!)

Eki Görüntüle 1193407

Elektrik tüketiminiz ne durumda? Ben bunu da merak ediyorum. Güzel para çekiyorsunuz ama ne kadarı elektriğe gidiyor?

50-60. Son zamlarla belki 70'i buluyordur.

Bu eskisine göre artan miktar değil mi? Aylık toplam 50-60, son zamanlarda 70 lira faturanız geliyorsa çok çok az çünkü.

Bu eskisine göre artan miktar değil mi? Aylık toplam 50-60, son zamanlarda 70 lira faturanız geliyorsa çok çok az çünkü.
Kart RX 5700 125 watt harcıyor, işlemci kullanımı %0'a ayarlı kalan parçalar 20 watt harcıyor. O kadar detayına inmedim ama artış bu şekilde.

Kart RX 5700 125 watt harcıyor, işlemci kullanımı %0'a ayarlı kalan parçalar 20 watt harcıyor. O kadar detayına inmedim ama artış bu şekilde.

Anladım teşekkür ederim. Peki son bir sorum olacak, 1200 çekiyorum dediniz ya, o ne kadar sürelik bir kazanç? Aylık mı?

Geri
Yukarı