1250 TL Gaming kulaklık önerisi

Selam, ben de bu kulaklığı aldım ve Wireless modunda kullanırken dip ses sorunu yaşıyorum. Dipten, derinden ssssssssss sesi gelmekte. Sende de aynı durum mevcut mu? Kulaklıktaki ses artırma düşürme tekerleğinden %60'lara çekince gidiyor ses ama gerçekten rahatsız edici bir durum. Yaşayıp düzelttiysen nasıl düzelttin bu konuda yardımcı olur musun? Kablolu modu PC'de çalıştıramadım ama telefonda çalıştı. (kablolu bağlantıda telefonda dip ses sorunu olmuyor)
Bunu da alabilirsin.
Arkadaşlar Razer Barracuda X aldım. Elime ulaştı, hafifliği ve kablosuz olmasının rahatlığı cidden güzelmiş. Uzun süredir kablolu ve ağır bir kulaklık kullanıyordum. Ses seviyesi gayet iyi, müzik için de oyun için de kullanabilir. Tavsiye ediyorum.
@kerem549 sizde var mı bu sorun

Son düzenleme:
Selam, ben de bu kulaklığı aldım ve Wireless modunda kullanırken dip ses sorunu yaşıyorum. Dipten, derinden ssssssssss sesi gelmekte. Sende de aynı durum mevcut mu? Kulaklıktaki ses artırma düşürme tekerleğinden %60'lara çekince gidiyor ses ama gerçekten rahatsız edici bir durum. Yaşayıp düzelttiysen nasıl düzelttin bu konuda yardımcı olur musun? Kablolu modu PC'de çalıştıramadım ama telefonda çalıştı. (kablolu bağlantıda telefonda dip ses sorunu olmuyor)

@kerem549 sizde var mı bu sorun
Hocam, yaşadığın sorun başıma gelmedi. Ürün gayet iyi çalışıyor. Servise başvurmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı