1250 TL klavye önerisi

dapolipa

Centipat
Daha fazla  
SteelSeries Apex 3 TKL.

ASUS TUF Gaming RA04 K1.

Razer Ornata V3 X​

Fark ettiğiniz üzere 1250 lira civarı klavye bakıyorum bu 3 model arasından hangisini önerirsiniz? Birbirlerine göre neyi iyi pek anlamıyorum da.

Neden yukarıdaki 3 model değil de bunu almalıyım? SteelSeries aklıma yatmıştı aslında.

SteelSeries Apex 3 TKL.

ASUS TUF Gaming RA04 k1.

Razer Ornata V3 X​

Fark ettiğiniz üzere 1250 lira civarı klavye bakıyorum bu 3 model arasından hangisini önerirsiniz? Birbirlerine göre neyi iyi pek anlamıyorum da.

Ortana v3X almayın. Ben çok incelemiştim almadan önce her yorumda 1-2ayda tuşlar soyuluyor diye yorum yapmış herkes. Logiteech almayı düşünüyorum ama siz
ASUS TUF Gaming K1 alabilirisiniz. Mekanik değil sesi orta suya toza dayanıklı LED'lerde var linkini koyuyorum belki bende alırım ve Logitech arasında kaldım. ASUS TUF GAMING K1 RGB MECH BRANE OYUNCU KLAVYE TÜRKÇE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da vatan da çok ucuz diğer sitelerde 1800 lira.

SteelSeries Apex 3 TKL.

ASUS TUF Gaming RA04 k1.

Razer Ornata V3 X​

Ben ASUS'la Logitech arasında kaldım.

Ortana v3X almayın. Ben çok incelemiştim almadan önce her yorumda 1-2ayda tuşlar soyuluyor diye yorum yapmış herkes. Logiteech almayı düşünüyorum ama siz.
ASUS TUF Gaming K1 alabilirisiniz. Mekanik değil sesi orta suya toza dayanıklı LED'lerde var linkini koyuyorum belki bende alırım ve Logitech arasında kaldım. ASUS TUF GAMING K1 RGB MECH BRANE OYUNCU KLAVYE TÜRKÇE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da vatan da çok ucuz diğer sitelerde 1800 lira.

Ben ASUS'la Logitech arasında kaldım.

Bu bütçüde membran alınmamalı. Encoder en iyisi.

Bu bütçüde membran alınmamalı. Encoder en iyisi.

Kullanım alanına göre değişir. Hem klavye incelemesini bilmeden konuşmayın. Mekaniksi deniyor aslında videolara gidip sesine bakabilirsiniz. Gecikme dersen 1ms hızı var.

Kullanım alanına göre değişir. Hem klavye incelemesini bilmeden konuşmayın. Mekaniksi deniyor aslında videolara gidip sesine bakabilirsiniz. Gecikme dersen 1ms hızı var.

Mekaniksi demek mekanik demek mi? Membran sonuçta. Membran aşırı hissiz ve pek uzun ömürlü değildir. Plastiğe basıyorsunuz. Mekanik klavyeler oyunda daha iyidir ayrıca. Klavye incelemesini bilmeden konuşmayın lafını size yeniden göndermek istiyorum. Daha mekaniksinin ne demek olduğunu bilmiyorsunuz.

Benim tercihim değil. Uygulaması bir artı olabilir ve Aura Sync ETS 2 de 4'lü yakınca oda aynı anda yanıyor. Zevk meselesi o kadar büyük bir şey değil ama klavyenin artı yölerinden birisi. Ben tüm hepsi buna bağlı değil zevk ve tercih meselesi. Ürün F/P olmayabilir ama isteyen kişi bunu istiyordur belki.

Benim tercihim değil. Uygulaması bir artı olabilir ve Aura Sync ETS 2 de 4'lü yakınca oda aynı anda yanıyor. Zevk meselesi o kadar büyük bir şey değil ama klavyenin artı yölerinden birisi. Ben tüm hepsi buna bağlı değil zevk ve tercih meselesi. Ürün F/P olmayabilir ama isteyen kişi bunu istiyordur belki.

Uygulama bozulda yaav. Değişik seyler oluyor.

Bende de vardı faresi bir yerden sonra gram umarsamıyorsunuz o ışığı. Mekanik alıp daha uzun ömürlü bir klavye alması kat kat daha iyi. F/P değilse neden alsın ki zaten?

Yeni konular

Geri
Yukarı