1250 TL Monitör önerisi

Yehure

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şu anda Lenovo Ideapad 320, 15Inc, 1366X768 ekran çözünürlüklü ve Intel HD Graphics 620 kullanan bir dizüstü bilgisayara sahibim. Bu laptopa HDMI girişi üzerinden bağlayıp ana monitör olarak kullanacağım bir monitör istiyorum ve bu konuda önerilerinize ihtiyacım var.

- En azından 27 Inc olmasını istiyorum ama fiyata göre fazla gelirse 24 Inc'de olur.
- Kaç Hertz kaç MS olduğunun bir önemi yok, hiç oyun oynamıyorum.
- Bilgisayarın kullanma amacım genel olarak video/film izlemek, program kodlamak, tez tarzı yazılar yazmak.
- Renk doygunluğu güzel olması da çok hoş olur.

Ürünü direk AVM'den alacağım için Vatan, Teknosa, MediaMarkt gibi siteleri önerirseniz çok daha mutlu olurum.

Kendi araştırmamda bu monitörü buldum: Dell 27" SE2719HR 75Hz 4Ms FreeSync IPS Full HD HDMI Monitör - Vatan Bilgisayar
Hoş gözüküyor ama tabii özellikleri konusunda gerçekten bilgim yok.
-Ve şöyle bir sorum da olacak: Laptop 1366X768 çözünürlüğe sahipken bu monitörleri 1080P veya üstü çözünürlükte kullanabilir miyim?

Fiyat başlıkta yazdığım gibi 1000 ile 1250 TL arası ama çok kaliteli ürün var ise limiti %10 gibi yükseltebilirim. Şimdiden herkese çok teşekkürler.

Çok teşekkür ederim, güzel gözüküyor, yasak bittiğinde Vatanda bunu deneyip kararımı veririm.

Bu monitörler hakkında bilgi sahibi olan veya öneren veya önerilere göre karşılaştırabilecek arkadaşlar var mı ? İlgimi çektiler de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı