1250 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
1250tl

yigitcetin000

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım DDR3 toplama.
8 GB RAM, GT 730M ekran kartı 4 GB.
ETS 22de beklediğim gibi performans alamadım. Monitörüm 1920x1080.
10 FPS alıyorum düşük ayarlarda.
Ekran kartı öneriniz var mı? Yüksek ayarlarda iyi FPS almak istiyorum. Bütcem 1250 TL.

Sıfır 1250TL'ye ekran kartı yok piyasada. 600-800TL'ye RX550'ler var ama onu almak yerine 2.ele yönelmenizi tavsiye ederim.
Sisteminiz nedir acaba?

Son düzenleme:
Pardon işlemci öğrenmeden nasıl tavsiyede bulunabildiniz?

İlk amacım arkadaşın sistemini öğrenmek DDR3 8 GB'li toplama bilgisayar almış anladığım kadarıyla. Turbox veya Izoly olmasından şüphe ediyorum bu yüzden sistemini sordum zaten DDR3 kullandığı için işlemcisinin iyi bir model olmasını beklemiyorum.

İlk amacım arkadaşın sistemini öğrenmek DDR3 8 GB'li toplama bilgisayar almış anladığım kadarıyla. Turbox veya Izoly olmasından şüphe ediyorum bu yüzden sistemini sordum zaten DDR3 kullandığı için işlemcisinin iyi bir model olmasını beklemiyorum.
Hmm tamam anladım kusura bakmayın sert çıkmış olabilirim affola.

Bilgisayarım DDR3 toplama.
8 GB RAM, GT 730M ekran kartı 4 GB.
ETS 22'de beklediğim gibi performans alamadım. Monitörüm 1920X1080.
10 FPS alıyorum düşük ayarlarda.
Ekran kartı öneriniz var mı? Yüksek ayarlarda iyi FPS almak istiyorum. Bütcem 1250 TL.

Görüşüm 1250TL'ye düzgün bir ekran kartı bulman zor çözünürlük düşürüp oynayabilirsin ben laptopumda NVIDIA 840M var 2 GB kasmadan donmadan oynuyorum 1360 728 çözünürlükte.

Birden fazla bilgisayarcıya gittim fakat hepsi işlemcinde değil ekran kartında dedi piyasadaki en çöp ekran kartına sahipsin isterse 100gb olsun dediler

Yeni konular

Geri
Yukarı