1250TL PSU önerisi

XPG mi Deepcool mu? İki seçenek kaldı geriye. Zalman'ı önermiyorsunuz sanırım bir de.

@shinei'ın da ifade ettiği gibi PK650D kağıt üzerinde fiyatına göre tercih edilebilir bir ürün. Korumaları yeterli, giriş tarafta 85 derece Elite marka kapasitör mevcut, ikinci tarafta da Teapo ve Elite gibi kapasitorler kullanılmış (ki bu sınıf için ideal kalitedeler), tam yükte iyi bir voltaj regülasyonuna ve 65 derece dolaylarında iç sıcaklığa sahip. Yalnız, iç yapı olarak XPG Pylon daha kaliteli. 550W işinizi görecekse Pylon, 650W olsun derseniz DeepCool PK-D alınabilir.

Son düzenleme:
@shinei'ın da ifade ettiği gibi PK650D kağıt üzerinde fiyatına göre tercih edilebilir bir ürün. Korumaları yeterli, giriş tarafta 85 derece Elite marka kapasitör mevcut, ikinci tarafta da teapo ve Elite gibi kapasitorler kullanılmış (ki bu sınıf için ideal kalitedeler), tam yükte iyi bir voltaj regülasyonuna ve 65 derece dolaylarında iç sıcaklığa sahip. Yalnız, iç yapı olarak XPG Pylon daha kaliteli. 550W işinizi görecekse Pylon, 650W olsun derseniz deepcool pk-D alınabilir.

Hocam çok anlaşılır şekilde yardımcı oldunuz teşekkür ediyorum gerçekten sağ olun.

@shinei'ın da ifade ettiği gibi PK650D kağıt üzerinde fiyatına göre tercih edilebilir bir ürün. Korumaları yeterli, giriş tarafta 85 derece Elite marka kapasitör mevcut, ikinci tarafta da teapo ve Elite gibi kapasitorler kullanılmış (ki bu sınıf için ideal kalitedeler), tam yükte iyi bir voltaj regülasyonuna ve 65 derece dolaylarında iç sıcaklığa sahip. Yalnız, iç yapı olarak XPG Pylon daha kaliteli. 550W işinizi görecekse Pylon, 650W olsun derseniz deepcool pk-D alınabilir.

Hocam rahatsız ediyorum bu PSU nasıl acaba yeni buldum. NZXT C550 550W 80+ Bronze Yari Modüler 120mm Fanli PSU | ITOPYA

Son düzenleme:

Bu PSU'yu ben de merak ediyorum. Meşhur tier listte C sınıfı olarak nitelendirilmiş, 5 yıl garantisi olması bir artı ama kendi sitesi de dahil olmak üzere pek de bir bilgiye ulaşamadığım bir model. Bazi üstünkörü ön incelemeler var ama pek işe yaramıyor. Belki @Sir Benjamin, @BerkayZ87 ya da @RPM'nin yardımı dokunabilir.

Son düzenleme:
@Andar Han

Hem model kodunu, hem normal şekilde testlerini aradım ancak bahsettiklerinizden fazlasını bulamadım maalesef.

Bazi üstünkörü ön incelemeler var ama pek işe yaramıyor. Belki @Sir Benjamin, @CArLxBugY ya da @RPM'nin yardımı dokunabilir.
Incelemesi yok ne yazik ki, YouTube'a da baktim.

@Sir Benjamin, @RPM; Bronze serinin C650 ve C750 modellerine ait şunları bulabildim. Galiba seri CWT üretimi (yanilıyor olabilirim ama biraz Pylon'u andırıyor) bulk kapasitör ve fan seçimi bu seviye için hoş, genel görünüm olarak sanki iyi duruyor. C550 için bir şey denilebilir mi? O pek belli değil, ama kırpma yapmamışlarsa fiyatına göre uygun olur gibi;

Son düzenleme:
@Sir Benjamin, @RPM; Bronze serinin C650 ve C750 modellerine ait şunları bulabildim. Galiba seri cwt üretimi (yanilıyor olabilirim ama biraz Pylon'u andırıyor) bulk kapasitör ve fan seçimi bu seviye için hoş, genel görünüm olarak sanki iyi duruyor. C550 için bir şey denilebilir mi? O pek belli değil, ama kırpma yapmamışlarsa fiyatına göre uygun olur gibi;

Yarı modülermiş sanırım bana ne gibi bir artı sunabilir? ona göre Deep Cool'dan vazgeçip bunu alacağım.

Son düzenleme:

Bu Gold sertifikalı olan model, sizin baktığınız ise Bronz sertifikaya sahip.

Bu arada NZXT C550'nin de iç yapisı C650 ve C750'den çok da farklı değil o fiyata gayet makul bir seçim gibi duruyor.

Geri
Yukarı