125CC motor önerisi

Peki abi bu motorlarda boy için ayarlanıyor mu yani buna 1.95 olanda aynı şekilde binip 1.70 olanda aynı şekilde nasıl biniyor ki kısa kişide ayak havada kalmıyor veya uzun kişide ayak yerden taşmıyor mu?

Hocam bizde XMAX var boy 171 rahat bir şekilde kullanabiliyorum, babam 180'e yakın ve babam da rahat kullanıyor.

Peki abi bu motorlarda boy için ayarlanıyor mu yani buna 1.95 olanda aynı şekilde binip 1.70 olanda aynı şekilde nasıl biniyor ki kısa kişide ayak havada kalmıyor veya uzun kişide ayak yerden taşmıyor mu?

Ya bu drift l yi çok seven var neden bu kadar çok seven var sebebi nedir yani kimi görsem drift l alacağım diyor.
Ucuz çünkü fakat sorunlu.

Boy ayarı görmedim. Drift L ise biraz da ucuz ve görünümü güzel olduğu için tercih ediliyor ama Benelli ile kıyaslandığında tercih etmem.

Boy ayarı görmedim. Drift l ise biraz da ucuz ve görünümü güzel olduğu için tercih ediliyor ama Benelli ile kıyaslandığında tercih etmem.

Abi geçen bir arkadaşla konuşuyorum aynen şunu dedim arkadaşa. Bir tarafta R7'ye binen biri var bir tarafta Mondial l drifte binen biri var motorların önündede bir kız var hangi motora biner diyorum. Diyor ki Mondial l drifte biner ben anlamadım bu çocuk bu motoru alacak diye mi böyle övüyor çözemedim yani.

Ben kesinlikle MT 125'e yapışırdım çok iyi bir naked.

@SeeAndLive güzel kardeşim, R7 varken Drift L'ye binen kız bence cahildir. Bunları kafana takma. Al bir Benelli ve keyfine bak.

Hocam bizde XMAX var boy 171 rahat bir şekilde kullanabiliyorum, babam 180'e yakın ve babam da rahat kullanıyor.

İyi öyle olması güzelmiş.

@SeeAndLive güzel kardeşim, R7 varken drift L'ye binen kız bence cahildir. Bunları kafana takma. Al bir Benelli ve keyfine bak.

Hocam peki motoru 2. el mi alsam 0 mı?

Benelli için sıfır alın. Zaten fazla fark etmiyor.

Tamamdır teşekkür ederim. Abi bir de bu konu çözüldü moderatörsün galiba sen çözüldü yapabiliyor musun?
Bu tip konularda çözüm olmuyor. Dediğim gibi Benelli uygun gözüküyor. Su soğutmalı güzel bir motor. Hayırlı olsun kardeşim.

Bu tip konularda çözüm olmuyor. Dediğim gibi Benelli uygun gözüküyor. Su soğutmalı güzel bir motor. Hayırlı olsun kardeşim.

Teşekkür ederim iyi günler 🙏🤩

Hocam bu arada biraz daha araştırdım. Benelli s 125CC alcağına, CBR 125CC al diyorlar, sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı