12600K PC'ye Windows 7 kurulur mu?

Ben buranın kurallarını pek bilmiyorum. Nasıl temin ederim peki?

Paylaşmaya çalışacağım Google Drive'a atıyorum.

Bana kalırsa güncel bir bilgisayara Windows 7 kurulmaz. Çünkü uyumluluk sorunları yaşanma ihtimali yok değil. Ama eğer risk yoksa ve güncelleme gibi bir derdin de yoksa kurabilirsin.

Bende kendi laptopuma kurmuştum ekran kartını tanıttım tanıtmasına da, Wi-Fi ve touchpadi kullanamadıktan sonra işkence oluyor laptopumun Wi-Fi kartı sadece 10 ve 11 de görülüyor.

Ben buranın kurallarını pek bilmiyorum. Nasıl temin ederim peki?

Yedi-072022-UEFI Ben bunu denemiştim sanırsam.

Son düzenleme:
Paylaşmaya çalışacağım Google Drive'a atıyorum.

Bende kendi laptopuma kurmuştum ekran kartını tanıttım tanıtmasına da, Wi-Fi ve touchpadi kullanamadıktan sonra işkence oluyor laptopumun Wi-Fi kartı sadece 10 ve 11 de görülüyor.
Vallahi ben epeey uğraştım bir türlü kuramadım umarım bu sefer olur.

Bilgisayarı sadece eskiden beri oynadığım bir oyun için kullanıyorum, oyun eski olduğu için Windows 7 ile daha uyumlu çalışıyor.

Ben 2 gün uğraştım yapamadım. Ya Windows starting ekranonfa kalıyor ya da orayı bir şekilde geçtiğimde kurulum ekranında mouse klavye görmüyor. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Kurmam konusunda yardımcı olman şansınız var mı?

Sanal makineden deneyin.

Evet.Normal sonradan 7 nin setubu gelir modlu iso ondan dolayı. Ben bunu kurmuştum.
Kurulum tamamdır kral teşekkür ederim. Tek eksik internet bağlantısı yok keşke sürücüyü önceden hazırlasaydım. Şimdi 10u geri yükleyip sürücüleri indiricem, allahtan bolca flash bellek var evde. Sürücü önerin var mı internet için?

Yeni konular

Geri
Yukarı