128 - 256 GB SSD önerisi

Bütçe
400
@DaffyGraphic umarım. Yapacak bir şey yok sorun çıkarsa iade edip yenisini alırsınız. Bazı SSD’ler varki tamamen kronik sorunlu, %90 sorun çıkartma ihtimali var. Onları önermiyoruz. Her SSD sorun çıkartabilir ama önemli olan sorum çıkartma ihtimali en düşük olanı almak. Bu durumda tek seçenek PNY ve Gigabyte bu bütçede. Ben olsam PNY alırdım ama Gigabyte’da üzmez. Sizin seçiminiz.

@DaffyGraphic umarım. Yapacak bir şey yok sorun çıkarsa iade edip yenisini alırsınız. Bazı SSD’ler varki tamamen kronik sorunlu, %90 sorun çıkartma ihtimali var. Onları önermiyoruz. Her SSD sorun çıkartabilir ama önemli olan sorum çıkartma ihtimali en düşük olanı almak. Bu durumda tek seçenek PNY ve Gigabyte bu bütçede. Ben olsam PNY alırdım ama Gigabyte’da üzmez. Sizin seçiminiz.
Hangisi daha ucuzsa onu alayım bari :D

Peki 120 GB mi alayım 240 mı?

Elinize ulaştığı zaman testlerini yapıp sonuçları atarsanız çok memnun olurum.
tamamdır, atarım

hocam dün sipariş ettim ben, hadi hayırlısı bekleyelim.
gelince inceleme konusu açarım muhtemeln.

Vaad ettiği değerlerin üstünde değerler veriyor, başarılı SSD.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı