128 GB Flash Bellek önerisi

Bütçe
350₺
Amazon üzerinden Ultra Flair ve Cruzer Glide modellerine bak derim. Kaliteli ürün. Tüm Flash belleklere sahibim piyasadaki, bana güvenebilirsin hocam :D
Benim attığım flaş hakkında yorumun nedir ?
Aldığım hız bu.
flaş speed.PNG

Sıkıntılı mısın kardeş adamın bütçesi 350 TL sen 770 liralık 128 GB flash öneriyorsun o fiyata 128 GB alınmaz.
Adamın yazdığı mesaja bakarmısın kankam bi bütçeye 350 yazıyor sonrasında bütçeye çok bakmayın diyor hangisini dikkate alayım ben şimdi boş boş yorum atmayın mantıklıca konuşun forumda

Rica ediyorum bilgin olmadığı konulara yazıp forumun kalitesini düşürme.
770 liraya 128 GB flash önerdin az önce.

Adam kaliteli dedi, şu mesajları okusana ve bir mesajında bütçeyi dert etmeyin. Deren diğer mesajında 350 bütçe yazıyor. Üstelik bu devirde 750 para değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingston markasının Exodia 128 flash belleğini tavsiye ederim

Adam kaliteli dedi, şu mesajları okusana ve bir mesajında bütçeyi dert etmeyin. Deren diğer mesajında 350 bütçe yazıyor. Üstelik bu devirde 750 para değil.
Dostum markasız, kalitesiz gereksiz pahalı bir ürün attın. Kabullenmek ne kadar zor değil mi :D

Adam kaliteli dedi şu mesajları ousana ve bir mesajında bütçeyi dert etmeyin deren diğer mesajında 350 bütçe yazıyor. Üstelik bu devşirde 750 para değil.

Para olup olmadığına sen karar vermiyorsun adam belki öğrenci 750 TL az‘mı daha fazla saçmalama konuyu kirletme lütfen.

Para olup olmadığına sen karar vermiyorsun adam belki öğrenci 750 TL az‘mı daha fazla saçmalama konuyu kirletme lütfen.
Para olup olmadığına ben karar vermiyorum evet uzun boylu bir adam veriyor. adamin öğrenci olması beni ilgilendirmiyor ben kaliteli olani söyledim benden ucuz bulmamı istiyorsa o zaman bir yerde farklı yazıp diğer yerde farklı yazmasın.

Geri
Yukarı