128₺'ye Minecraft alınır mı?

Hocam 1 ay sonra geliyor para. Yalnız kampanyaya katılmak için bir tuş var uygulamada ona basıp kampanyayı aktif etmezseniz para gelmez. Aktif edip etmediğinize emin olun.
Aktif etmiştim hocam, bunula ilgili bir konu açtım.

Eki Görüntüle 1811863

Satın aldım fakat Tosla bana 32₺ Cashback vermedi, beklemem mi gerekiyor bilmiyorum. Kampanya'da net şekilde Microsoft Store harcamalarında Cashback'in geçerli olduğu yazıyor.
Hocam tosla uygulamasına katıl butonu eklendi 2-3 ay önce sizde varsa böyle bir buton basmış olmanız ve orda katıldınız yazması gerekiyor. Eğer ki sizde varsa ve basmadıysanız geçmiş olsun. İsterseniz geri iade için uğraşmanız lazım.

1 ay içinde geliyordu cashback.

Satın aldım fakat Tosla bana 32₺ Cashback vermedi, beklemem mi gerekiyor bilmiyorum. Kampanya'da net şekilde Microsoft Store harcamalarında Cashback'in geçerli olduğu yazıyor.
Hocam bu ayki şartlarda tosback, hemen işlemden sonra hesaba yatırılır yazıyor. Müşteri hizmetlerine ulaşmanızda fayda vardır

Dosya Ekleri

• IMG_20230609_122906.jpg
    IMG_20230609_122906.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2023-06-09-12-28-49-596-edit_com.akode.tosla.jpg
    Screenshot_2023-06-09-12-28-49-596-edit_com.akode.tosla.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 16

Merhaba, zam yemeden Minecraft almayı düşünüyorum. İndirime girmesi için 30₺'ye Xbox Game Pass PC ile alacağım ve 160₺'ye düşecek + Tosla ile alacağım için %20 cashback verecek ve oyunun fiyatı 128₺'ye düşecek. Sizce mantıklı mı?

Eki Görüntüle 1810885
Al ben 1 sene önce 80 tlye aldım. Kaçırma bence.

Kesinlikle alınır, online oynama odaklı olmasına da gerek yok, pvp mi oynayacaksınız?
Açıkçası ben hiç keyif almıyorum serverlardan, tâbi kişiden kişiye değişir yıllardır yüzlerce saatimi harcamış olup sadece survival oynayan biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı