12cm fan önerisi

Executorr

Hectopat
30TL bütçelik bilgisayarımın üst kısmına takabileceğim 2 adet 12cm fan önerebilir misiniz?

Bir de Cooler Master Masterbox 5 GM modelinin üst kısmına fan takılıyor mu? Teyit etmek için soruyorum. Sanırım takılmıyor ama sormakta fayda var.

Ben olsaydım boş bırakırdım oraları. En mantıklı seçenek bu sanırım.
Bir de Cooler Master Masterbox 5 GM modelinin üst kısmına fan takılıyor mu?
1 tane takılıyor sadece sanırım, emin değilim.

10 TL daha verebilirsen Rampage 4C-120S 120*120*25mm Gökkuşağı Renkli Kasa Fanı Fiyatları ve Özellikleri

Vermezsen Rampage Fan 12cm RGB 5 Renk Ledli Gökkuşağı Kasa Egzoz Fanı Fiyatları ve Özellikleri

30TL bütçelik bilgisayarımın üst kısmına takabileceğim 2 adet 12cm fan önerebilir misiniz?

Bir de Cooler Master Masterbox 5 GM modelinin üst kısmına fan takılıyor mu? Teyit etmek için soruyorum. Sanırım takılmıyor ama sormakta fayda var.

Şimdiki kasalar gibi çok fazla fan takılmıyor diye biliyorum üst kısma.

Ben olsaydım boş bırakırdım oraları. En mantıklı seçenek bu sanırım.

1 Tane takılıyor sadece sanırım, emin değilim.

Neden boş bırakmayı tercih ettiğinizi sorabilir miyim?

Hava akışına en ufak bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Hatta kötü etkiliyor bile olabilir. Fan da ucuz olunca gereksiz ses çıkarır.

İşlemcimin değerleri yükte 75 derece bazen 80 derece olabiliyor. i7 7700k işlemci ve Cooler Master Masterliquid 120 sıvı soğutmasını kullanıyorum. Böyle 5-6 derece düşebileceğini düşündüm ama yanlış mı düşündüm?

Yeni konular

Geri
Yukarı