12cm kasa fanı önerisi

Usta fanın radyatör + fan 6.3 cm yapıyor çoğu kasanın içine takamıyorsun fanı üste mecbur bu şekil çalışıyor... Fan yönü önden arkaya doğru + yukarı üflüyor çıkış egzoz şeklinde herhangi bir sorun yaşanmıyor dediğim sıcaklıklar + Afterburn atarım az sonra.

Isınma sorunun yoksa problem olmaz zaten.
Ayrıca kasanın üst tarafı 240'lık radyatör takılacak kadar o yüzden bu radyatör ancak bu şekilde takılır.

Bu kitin sadece fanlarını kullanıyorum çok başarılı, kotrolcüyle kullanırsanız sadece 2 fan devri var ve argb anakart bağlantısı yok, kumandadan ayarlıyorsunuz hepsini.

Fan bağlantıları 6 pin.
Elimde şu anda kasa ile gelen Frisby siyah fanlar bulunuyor. Yüksek ihtimal attığınız daha iyidir diye düşünüyorum. Bunu düşüneceğim. Ses sıkıntısı yaşıyor musunuz? Renk çeşitliliği iyi mi? Tek renk ve çok renk yapılabiliyor mu? Sadece öndeki 3 fan için kullanacağım.

Elimde şu anda kasa ile gelen Frisby siyah fanlar bulunuyor. Yüksek ihtimal attığınız daha iyidir diye düşünüyorum. Bunu düşüneceğim. Ses sıkıntısı yaşıyor musunuz? Renk çeşitliliği iyi mi? Tek renk ve çok renk yapılabiliyor mu? Sadece öndeki 3 fan için kullanacağım.

Argb olduğu için renk çeşitliliği çok fazla, değişik modları da var sonunu zor bulursunuz, düşük devirde ses yok, yüksek devirde sadece hava sesi geliyor rahatsız edecek seviyede değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı