12Mbps internet 0.6Mb ile indirme yapıyor

Mexiweq

Hectopat
İnternetim bu fakat dosyaları falan sürekli 0,6-0,8 MB arası indiriyor. Ben mi yanlış biliyorum yoksa 1.2 falan indirmesi gerekmiyor mu?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    15,9 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bahsettiğiniz hızda indirmesi gerekiyor. İnternet sağlayıcı firmanızla görüştünüz mü?
Modemi resleyin isterseniz bir kere, sonra hız testi yaptın tekrar. Sorun çözülmezse internet sağlayıcı firmanızla görüşün.
Altyapı çalışması olabilir, yoksa da yine ilgilenirler.

Telefonda aynı DOWLOAND hızına sahibim. İnternette kimse yokken nadir de olsa 2'yi buluyor. İnterneti çok fazla kişi mi kullanıyorsunuz. Sunucu hız limiti koymuş da olabilir.

İnternetim bu fakat dosyaları falan sürekli 0,6-0,8 MB arası indiriyor. Ben mi yanlış biliyorum yoksa 1.2 falan indirmesi gerekmiyor mu?
Hocam örneğin gidip de internetteki korsan sitelerden vs. bir şeyler indiriyorsanız normal olabilir. Fakat Google Drive veya Steam tarzı yerlerde bu değerler normal değil. Müşteri temsilcisiyle iletişime geçmelisiniz. Nereden indiriyorsunuz ?

Google Chrome ise normal benden de azı siteler böyle en iyisi Google Drive seçeneğinden indirin.

Google Drive'dan indirdim zaten o yüzden açtım konuyu.

Hocam örneğin gidip de internetteki korsan sitelerden vs. bir şeyler indiriyorsanız normal olabilir. Fakat Google Drive veya Steam tarzı yerlerde bu değerler normal değil. Müşteri temsilcisiyle iletişime geçmelisiniz. Nereden indiriyorsunuz?

Genellikle Google Drive oluyor korsanı geçtim Steam'den Epic Games'ten oyun indirsem bile böyle.

Geri
Yukarı