12T veya S21 FE vs. 2. el 8 Plus veya 11

2. el güvendiğim 8 Plus ve 11 var. 12t ve S21 FE sıfır alabilirim. 11 Pro Max bilmediğim cihaza nasıl bakıldığını bilmediğim birinden 2. el almak. Telefona fazla para vermek istemiyorum. Alınca donma kasma gibi problemlerin olmamasını istiyorum. Dizi, film izliyor sosyal medyada takılıyorum. Daha önce iPhone kullanmadım. Samsung ve Huawei kullandım, hep donma ve takılma sorunları var. Sizce hangisini önerirsiniz? Başka alternatif cihazlarda sunabilirsiniz.
Bütçe ?

Bütçe var normalde s23 alırdım ama o kadar para vermek istemiyorum. İphone 11 64GB var arkadaşta 13.500 tl diyor ve telefon çok sağlam hem güvendiğim bildiğim birisinden almış olurum.
8 Plus 64GB 8.500 tl ye buldum telefonucu dan alınacak.
Xs Max 2. El bulabilirsem alacağım.
S21 FE sıfır Vatan bilgisayar dan almayı düşünüyorum.
12t alınır mı bilemiyorum Xiaomi cihaza 17000tl vermek çok saçma değil mi ?
Başka 2. El olarak S20 FE var ama idarelik bir cihaz olur 1 yıl sonra yine değiştirme ihtiyacı olacak telefonun fiyatı ölü fiyat olur.
İphone de fiyatını koruyacağını düşünüyorum ayrıca alışamazsam satış konusunda sorun olmaz fiyatı da çok düşmez.

Bütçe var normalde S23 alırdım ama o kadar para vermek istemiyorum. iPhone 11 64 GB var arkadaşta 13.500 TL diyor ve telefon çok sağlam hem güvendiğim bildiğim birisinden almış olurum.
8 Plus 64 GB 8.500 TL'ye buldum telefonucudan alınacak.
XS Max 2. el bulabilirsem alacağım.
S21 FE sıfır Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum.
12t alınır mı? Bilemiyorum Xiaomi cihaza 17000TL vermek çok saçma değil mi?
Başka 2. el olarak S20 FE var ama idarelik bir cihaz olur 1 yıl sonra yine değiştirme ihtiyacı olacak telefonun fiyatı ölü fiyat olur.
IPhone'da fiyatını koruyacağını düşünüyorum ayrıca alışamazsam satış konusunda sorun olmaz fiyatı da çok düşmez.

Xiaomi düşünüyorsan yurt dışı cihaz al. 8 küsüre alınabilecek cihaza 17 vermek saçma.

Siz 1 yıl kullanıp değiştirmeyi düşünüyorsanız iPhone alın piyasa değerini koruyan bir telefon satmanız daha rahat olur.

Geri
Yukarı