Rehber 13.000 - 30.000 TL arası laptop önerileri

Selamlar, bugün 13.000 TL ila 30.000 TL arası laptop önerisi rehberi yapacağım. Hemen geçelim;

13.000 TL - 14.000 TL

Daha yeni zam gelmiş bir ürün. Kasası yeni modeller ile sağlamlaştırıldı ve ısınma sorunları giderildi. Ekran kartı günümüz oyunlarını 60 FPS oynatacak seviyede. İşlemcisi ise ekran kartına oranla gerçekten sağlam. İşlemci kullanan oyunlarda hiçbir eksik yaşatmayacaktır. 8 GB RAM eklense daha iyi olur. Bu fiyata alınabilir.

Kasası ve soğutması HP Pavilion'a göre daha iyi, ısınma sorunu yaşayan görmedim şu ana kadar. Ekran kartı günümüz oyunları 60 FPS rahat oynatır. İşlemcisi de her türlü işte size rahat bir kullanım sunacaktır. Bu cihaza da 8 GB RAM eklense iyi olur. HP'den daha iyi olduğu ve daha düşük fiyatta olduğu için şu anlık bu ürünü öneririm.

14.000 TL - 15.000 TL

Kasası ve soğutması benim için F/P olarak en iyi laptoptur. Bu fiyata 3050 Tİ laptoplar var ancak kendileri 60W ve 75W 3050'ye denk geliyorlar. Bu yüzden bu laptop çok daha mantıklı olacaktır. Ekran kartı günümüz oyunlarını rahat oynatacak seviyede. İşlemcisi ise edit gibi işlerde sorun çıkartmaz. Bu fiyata başka laptop önermem şahsen.

15.000 TL - 16.000 TL

90W 3050Tİ'a sahip. soğutması ve kasası iyi. Ekran kartı şu ana kadar çıkmış optimizasyonu iyi bütün oyunları rahat oynatır. İşlemcisi de edit ve rekabetçi oyunlarda iyi performans verecektir.

16.000 TL - 17.000 TL

Kasası ve soğutması bir önceki modellerine göre gayet yerinde. DDR5 4800MHz RAM'ler bu cihazı öne çıkarıyor. 8 GB daha RAM eklenirse tadından yenmez. İşlemcisi 5900HX katilidir gerçekten de. Ekran kartı da bu bütçede en iyisi zaten. Bu bütçede başka cihaz önermem hata olur.

17.000 TL - 19.000 TL

Bu fiyatla beraber artık 3060'a geçtik. Ekran kartı şu ana kadar çıkmış bütün oyunları en düşük 60FPS oynatacak seviyede. İşlemci de gayet besleyebilecek seviyede. RAM de 16GB olunca, harika bir alete dönüşüyor kendisi.

19.000 TL - 21.000 TL

Artık kasa kalitesi ve soğutma olarak bir üst segmente geçtik. Bundan sonra her cihaza yorum yapmayacağım. Çünkü yorum yapılamayacak güzellikte bazıları.

22.000 TL - 23.000 TL

Bütçe 100 tl kadar arttırılıp bu cihaz alınmalı. Tongfang kasa olduğu için herhangi bir sorun çıkarmaz. Ayrıca MUX'a sahip olması harika. Öneririm.

23.000 TL - 24.000 TL

Mux olmaması ve ekran kartının 90W olması büyük bir eksik. Ancak 17.3 inç isteyenler için iyi bir model.

24.000 TL - 25.000 TL

MSI GL kasaya sahip. Technopat'ın rehberi ile cihazı MSI'a bile çevirebilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

25.000 TL - 26.000 TL

Bu fiyata mükemmel bir laptoptur. Mux Switch'e sahip ve üstüne Max P 3060 bulunuyor. Ekranı da 17.3. Say say bitmiyor biliyorum ancak laptopun kasası ve soğutması da gerçekten güzeldir. Öneririm.

26.000 TL - 28.000 TL

Sanırım ilk 12. nesil İ7 bu laptopta gördük rehberimizde. MSI kasası kullanıyor bu modelde. Technopat rehberi ile bu cihazı da MSI'a çevirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

29.000 TL - 30.000 TL

MSI kasa Monster kendisi. Üzerinde yapılacak pek yorumum yok. Kasası ve soğutması gerçekten çok sağlamdır.

Evet Sosyal kullanıcıları, bugünlük bu kadar. Gerçekten çok yordu bu rehber beni. Yaklaşık 3 saattir yazıyorum. Umarım faydalı olabilmişimdir. Sağlıklı kalın.

@Artoria Pendragon @Ramazan Ö @Radeon RX 5500M @messinicocugu @SEMIKAANCAKIR

Selam, bugün 13.000 TL ila 30.000 TL arası laptop önerisi rehberi yapacağım. Hemen geçelim;

13.000 TL - 14.000 TL

Daha yeni zam gelmiş bir ürün. Kasası yeni modeller ile sağlamlaştırıldı ve ısınma sorunları giderildi. Ekran kartı günümüz oyunlarını 60 FPS oynatacak seviyede. İşlemcisi ise ekran kartına oranla gerçekten sağlam. İşlemci kullanan oyunlarda hiçbir eksik yaşatmayacaktır. 8 GB RAM eklense daha iyi olur. Bu fiyata alınabilir.

Kasası ve soğutması HP Pavilion'a göre daha iyi, ısınma sorunu yaşayan görmedim şu ana kadar. Ekran kartı günümüz oyunları 60 FPS rahat oynatır. İşlemcisi de her türlü işte size rahat bir kullanım sunacaktır. Bu cihaza da 8 GB RAM eklense iyi olur. HP'den daha iyi olduğu ve daha düşük fiyatta olduğu için şu anlık bu ürünü öneririm.

14.000 TL - 15.000 TL

Kasası ve soğutması benim için F/P olarak en iyi laptoptur. Bu fiyata 3050 Ti laptoplar var ancak kendileri 60W ve 75W 3050'ye denk geliyorlar. Bu yüzden bu laptop çok daha mantıklı olacaktır. Ekran kartı günümüz oyunlarını rahat oynatacak seviyede. İşlemcisi ise edit gibi işlerde sorun çıkartmaz. Bu fiyata başka laptop önermem şahsen.

15.000 TL - 16.000 TL

90W 3050 Ti'a sahip. Soğutması ve kasası iyi. Ekran kartı şu ana kadar çıkmış optimizasyonu iyi bütün oyunları rahat oynatır. İşlemcisi de edit ve rekabetçi oyunlarda iyi performans verecektir.

16.000 TL - 17.000 TL

Kasası ve soğutması bir önceki modellerine göre gayet yerinde. DDR5 4800MHz RAM'ler bu cihazı öne çıkarıyor. 8 GB daha RAM eklenirse tadından yenmez. İşlemcisi 5900HX katilidir gerçekten de. Ekran kartı da bu bütçede en iyisi zaten. Bu bütçede başka cihaz önermem hata olur.

17.000 TL - 19.000 TL

Bu fiyatla beraber artık 3060'a geçtik. Ekran kartı şu ana kadar çıkmış bütün oyunları en düşük 60FPS oynatacak seviyede. İşlemci de gayet besleyebilecek seviyede. RAM de 16 GB olunca, harika bir alete dönüşüyor kendisi.

19.000 TL - 21.000 TL

Artık kasa kalitesi ve soğutma olarak bir üst segmente geçtik. Bundan sonra her cihaza yorum yapmayacağım. Çünkü yorum yapılamayacak güzellikte bazıları.

22.000 TL - 23.000 TL

Bütçe 100 TL kadar arttırılıp bu cihaz alınmalı. Tongfang kasa olduğu için herhangi bir sorun çıkarmaz. Ayrıca MUX'a sahip olması harika. Öneririm.

23.000 TL - 24.000 TL

MUX olmaması ve ekran kartının 90W olması büyük bir eksik. Ancak 17.3 inç isteyenler için iyi bir model.

24.000 TL - 25.000 TL

MSI GL kasaya sahip. Technopat'ın rehberi ile cihazı MSI'a bile çevirebilirsiniz;

25.000 TL - 26.000 TL

bu fiyata mükemmel bir laptoptur. MUX Switch'e sahip ve üstüne Max-P 3060 bulunuyor. Ekranı da 17.3. Say say bitmiyor biliyorum ancak laptopun kasası ve soğutması da gerçekten güzeldir. Öneririm.

26.000 TL - 28.000 TL

sanırım ilk 12. nesil i7 bu laptopta gördük rehberimizde. MSI kasası kullanıyor bu modelde. Technopat rehberi ile bu cihazı da MSI'a çevirebilirsiniz.

29.000 TL - 30.000 TL

MSI kasa Monster kendisi. Üzerinde yapılacak pek yorumum yok. Kasası ve soğutması gerçekten çok sağlamdır.

Evet sosyal kullanıcıları, bugünlük bu kadar. Gerçekten çok yordu bu rehber beni. Yaklaşık 3 saattir yazıyorum. Umarım faydalı olabilmişimdir. Sağlıklı kalın.

@Artoria Pendragon @Ramazan Ö @Radeon RX 5500M @messinicocugu @SEMIKAANCAKIR

Elinize sağlık alacaklara güzel bilgilendirme olmuş.

Öyle ama 3050'de iş görür gibimde geliyor. RX 6600 sistem toplanabilirse geri kalan parayla bence tadından yenmez. Ondan dedim.

4 GB VRAM olduğu için VRAM darboğazı oluyor. 3050 aslında önerilmemeli ama düşük bütçe için daha iyi bir ekran kartı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı