10.000-13.000 TL arası laptop önerisi

Bütçe
10.000-13.000

Excalibur G900'a bakabilirsiniz. Kullanan biri olarak önerebilirim herhangi bir ısınma, takılma falan yok. Fiyat-performans değerlendirmesini siz kendiniz yapın.

Excalibur G900'a bakabilirsiniz. Kullanan biri olarak önerebilirim herhangi bir ısınma, takılma falan yok. Fiyat-performans değerlendirmesini siz kendiniz yapın.

Ay güleyim bari soba olarak iyi iş görüyor 🤣🤣
Bu işi burada sonlandıralım. ATI Mobility Radeon HD 4650 :D

Baba geldi arkadaşlar dağılıyoruz :D.

Kardeşim kitapta yazıyor, Abra'dan, TUF'dan, Dell G315'den uzak durun ama Casper'dan kaçın diyor kaçın.

Link atmayacağım, laptop alacaksan GTX'e hiç bulaşma RTX al. AMD'yi bilmem ama Intel alacaksan 10. nesilden düşme. Hafıza dersen en az 500GB SSD olsun isteğe bağlı HDD ekleyebilirsin. En az 16 GB RAM olsun. Diyeceklerim bu kadar şimdiden hayırlı olsun.

Dell Inspiron 7559 hocam, FHD modeli.
Hocam aynı bilgisayardan yazıyorum. Tamam şu an çok kötü bir pc ama zamanında çok işimi gördü 4,5 sene bana dayandı. Hatta bir keresinde ekran ve kasa tamamen kopmuştu bir şekilde birleştirdik. Kasası kaliteli olsa cidden harika bir model olurmuş.

Hocam aynı bilgisayardan yazıyorum. Tamam şu an çok kötü bir pc ama zamanında çok işimi gördü 4,5 sene bana dayandı. Hatta bir keresinde ekran ve kasa tamamen kopmuştu bir şekilde birleştirdik. Kasası kaliteli olsa cidden harika bir model olurmuş.
Evet güzel dayandı gerçekten, 2500-3000TL mi neydi zamanında.

Geri
Yukarı