13.000 sistem toplama

Bu arada eğer RTX 3060 alacaksanız monitörünüzün 2K olması önemli. 1080p ayarlarda darboğaz yaşayabilirsiniz. Tabii bu R5 3600 işlemci ile geçerli.

Bu iki sistemden bahsediyorum.
Vazgeçti RTX almaktan.
Sevindim eğer kablosuz internet kullanıyorsa Wi-Fi olanı seçmesi gayet iyi olur.
Eternet kullanıyormuş.

Vazgeçti RTX almaktan.

Ethernet kullanıyormuş.

O zaman en sağdaki anakartı seçmesi daha mantıklı şimdiden hayırlı olsun arkadaşa.
Bende LGS'den 390 almışım babam doğum günümde PS5 alacaktı stok bulamadığımız için alamadık.
Babama PS yerine PC istediğimi söyledim bir de LGS'den aldığım puana göre PC alacaktı bende 15k ya aynı sistemi alacağım sadece monitör alacağım üstüne.

O zaman en sağdaki anakartı seçmesi daha mantıklı şimdiden hayırlı olsun arkadaşa.
Bende LGS'den 390 almışım babam doğum günümde PS5 alacaktı stok bulamadığımız için alamadık.
Babama PS yerine PC istediğimi söyledim bir de LGS'den aldığım puana göre PC alacaktı bende 15k ya aynı sistemi alacağım sadece monitör alacağım üstüne.
Monitör istiyorsanız önerim;
2K monitöre göre en ucuzu ve en iyisi. Yalnız indirim bittiğinde baya pahalı oluyor :D

Monitör istiyorsanız önerim;
2K monitöre göre en ucuzu ve en iyisi. Yalnız indirim bittiğinde bayağı pahalı oluyor :D

Bitmesine 19 saat kalmış büyük ihtimal gelecek hafta alacağız ama yine de teşekkür ederim.
İkinizde aynı monitörü atmışsınız.

Size de şimdiden hayırlı olsun o zaman. Çok güzel sistem. Nereden baksak 5 yıl götürür.

Geri
Yukarı