13.000 TL bandında 17.3 Gaming laptop önerisi

Omen alınabilir her ne kadar fiyatını iyi bulmasamda alternatif,

Hocam sizden ricam yukarda bahsedilen MSI GL75 Leopard, HP OMEN 17 ve ek olarak Tulpar T7 V19.7 Bu 3 model ile ilgili + - listesi hazırlayabilir misiniz? Çünkü çok kararsızım hocam stok beklesem mi v19.7 için yoksa beklemeyip bu iki model arasından mı seçim mi yapsam bilemedim.

Hocam sizden ricam yukarda bahsedilen MSI GL75 Leopard, HP OMEN 17 ve ek olarak Tulpar T7 V19.7 Bu 3 model ile ilgili + - listesi hazırlayabilir misiniz? Çünkü çok kararsızım hocam stok beklesem mi v19.7 için yoksa beklemeyip bu iki model arasından mı seçim mi yapsam bilemedim.
v19.7 piyasada yok hacı. Yarısı gelecek diyor yarısı gelmeyecek. Teknik ekipte bilmiyor.

Hocam sizden ricam yukarıda bahsedilen MSI GL75 Leopard, HP Omen 17 ve ek olarak Tulpar T7 v19.7 bu 3 model ile ilgili + - listesi hazırlayabilir misiniz? Çünkü çok kararsızım hocam stok beklesem mi v19.7 için yoksa beklemeyip bu iki model arasından mı seçim mi yapsam bilemedim.

19.7 satıştan kaldırıldı, dolayısıyla onu eklemiyorum bilginize.
RAM, ikisi de aynı 8x2 2933 MHz.
İşlemciler aynı, 10750h. MSI daha iyi soğutur.
Ekran kartı, 90W 2060 ve 1660 Ti 80W. Aralarında yaklaşık%10-15 fark var.
Kasa kalitesi, eşit diyebiliriz.
Klavye, MSI SteelSeries kırmızı klavyeye sahip, Omen 3 bölgeli RGB.
Ekran, ikisi de 144Hz 17.3 inç. Ancak Omen daha iyi renk doğruluğuna sahip.
SSD, 512 GB SSD var MSI'da, Omen 256 SSD 1TB HDD'ye sahip.
Yazılım ve driver desteği, MSI çok daha önde.
Soğutma kalitesi, MSI yüzde 5-6 daha serin çalışır.
Umarım faydalı olmuştur.

tam aklımdaki soruyu sormuşsun teşekkürler :)

bunun

MSI GL75 LEOPARD 10SER-257XTR serili 2060 ekran kartlı modelini düşünüyorum yorumun nedir?​

Yeni konular

Geri
Yukarı