13.000 TL bilgisayar toplama

R5 3600 olmamış bu bütçeye. @FurkanAk19'un topladığı sistem daha iyi.

Mümkün olduğunca erken almanız sizin için daha iyi olacaktır.

2K için gayet yeterli. Ben ileride bir upgrade yaparsa 5000 serisine diye anakartı ve stok soğutucuyla işlemci ısınmasın diye de kasayı yüksek tuttum. Alacakları FPS en fazla 5 FPS fark eder. Ama yanında tutacakla geldiği için o ekran kartını alması daha mantıklı.

Arkadaş yayın yapakmış izliyicilerini kaçırmak istemiyorsa NVIDIA'yı seçer burada fanboyluk yaptığım falan yok.
Gayet de yapıyorsun. AMD ekran kartı kullananlar yayın açmasın o zaman. Hayatımda bu kadar tezatlık görmedim.

Arkadaş yayın yapakmış izliyicilerini kaçırmak istemiyorsa NVIDIA'yı seçer burada fanboyluk yaptığım falan yok
Şuan gayet de fanboyluk yapıyorsunuz, NVIDIA alınca otomatik olarak +500 izleyici falan mı veriyor NVIDIA? AMD de kendi yazılımı üzerinden kayıt alabiliyor, yayın yapabiliyor. Ayrıca konu sahibi isterse harici programlardan da yapabilir.

Ben almaya karar verdim iyi bir monitör önerir misiniz 2500 TL'ye.
Bu monitöre bakabilirsiniz, daha iyi öneri yapan arkadaşlar olacaktır tabi: MSI 27" OPTIX G27CQ4 165Hz 1ms 2xHDMI DP WQHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA

@PanzerTR rica ediyorum, arkadaşla laf dalaşına girmeyin. Vaktinizi harcamayın.

Böyle birşeyler alabilirsin. Fakat ekran kartı güçlü olduğundan önerim:

Gayet de yapıyorsun. AMD ekran kartı kullananlar yayın açmasın o zaman. Hayatımda bu kadar tezatlık görmedim.

Tamam ben bir şey bilmiyorum AMD'yi seçsin o zaman daha sonra pişman olur zaten
Ve CS:GO'dan başka oyunda oynayacak belki nereden biliyorsun

Geri
Yukarı