13.000 TL laptop tavsiyesi

turkmen_beyi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Liseye giden kuzenim benden laptop tavsiyesi istedi. Ben de foruma da danışıyım dedim. Bütçesi 13 bin civarı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şu nasıldır.

Son düzenleme:
Merhaba. Liseye giden kuzenim benden laptop tavsiyesi istedi. Ben de foruma da danışıyım dedim. Bütçesi 13 bin civarı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şu nasıldır.

Hocam eğer oyun oymayaı düşünöüyorsa

Lenovo V15 G3 82TV004MTX 15.6" R7-5825U 16GB 512GB SSD Full HD FreeDos Notebook - incehesap.com

Bu laptopu önerebilirim

https://www.hepsiburada.com/acer-as...6-win-11-pro-p-HBCV00004KFI2T?magaza=Pazaryon

Bu da olabilir ama ne yaparsanız yapın ne idüğü belirsiz markalardan ve Casper'dan uzak durun

Eğer oyun oynamayı düşünüyorsa bütçeyi arttırmanız gerekir hocam malum ülke şartları :)

Hocam Lenovo'yu bende demin gördüm güzel duruyor

Hocam Lenovo'yu bende demin gördüm güzel duruyor
evet hocam güzel bi laptop ama açık konuşayım kasa konusunda hiç kaliteli hissettirmiyor öyle 1 2 düşmeye kırılmaz ama dokunduğunun zaman kaliteli bu demiyosun ama öneririm güzel bi laptop ve iş görüyor

Acer Aspire 7 A715-43 NH.QHDEY.003 Ryzen 5 5625U 16GB 512 GB SSD 4GB RTX3050 144Hz 15.6" Full HD Linux Notebook - incehesap.com

hocam eğer bütçeyi biraz aşabilirim diyorsanız kesinlikle bunu öneririm 144hz ekran rtx3050 4gb aynı zamanda oyun içinde iş görür

Evet hocam güzel bir laptop ama açık konuşayım kasa konusunda hiç kaliteli hissettirmiyor öyle 1 2 düşmeye kırılmaz ama dokunduğunun zaman kaliteli bu demiyosun ama öneririm güzel bir laptop ve iş görüyor.

Hocam bu bütçedeki ürünlerde zaten kaliteli kasa beklemek mantıklı değil bana göre.

Evet hocam güzel bir laptop ama açık konuşayım kasa konusunda hiç kaliteli hissettirmiyor öyle 1 2 düşmeye kırılmaz ama dokunduğunun zaman kaliteli bu demiyosun ama öneririm güzel bir laptop ve iş görüyor.

Acer Aspire 7 A715-43 NH.QHDEY.003 Ryzen 5 5625U 16GB 512 GB SSD 4GB RTX3050 144Hz 15.6" Full HD Linux Notebook - incehesap.com

Hocam eğer bütçeyi biraz aşabilirim diyorsanız kesinlikle bunu öneririm 144Hz ekran RTX3050 4 GB aynı zamanda oyun içinde iş görür.

Hocam kuzen oyun oyanayan biri değil. Sadece dersleri için kullanacak. Ama attığın laptopta güzelmiş.

Hocam bundan iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı