13.000 TL'ye kablosuz ekipman önerisi

Hala karar veremedim bir şeylere Lamzu thorn da şekli falan hoşuma gitmedi. Scroll tuşu da pek iç açıcı durmuyor. Razer DeathAdder V3 Pro nasıl? İkisi de bütçe mi zorluyor ama aralarında sensör, Switch kalitesi falan çok fark var mı? Scroll tuşu bozulmayacak bir mouse bütçeyi zorlarım.

HS80 Max alacağım sanırım. Kalite, konfor, özellik bakımından forumlarda da iyi diyorlar. ID özelliği ve Dolby oyunlarda THX ve DTS'den iyi diyorlar. Razer Kraken V3 ses konusunda çok fark yaratmaz sanırım? Aralarında aşırı bir ses farkı yaratacak kadar fark yok ise HS80 Max tercih edeceğim. Benim için yalıtım da önemli dışarıya ses vermesi konusunda hangisi iyi yalıtım olarak? Bilenler deniyenler yazabilir mi?

Yine tam hatırlamamakla birlikte kırılma sorunu vardı galiba, Kraken V3 Pro da iyidir. DTS ve THX hikaye hiçbirini kullanmayacaksınız adım gibi eminim. Berbat yapıyor sesleri onlar.

Klavye için karar veremedim Ajazz, Akko klavyeler özellik bakımından iyi hoş ama tipleri renkleri pek hoşuma gitmiyor. Çoğu klavyelerinde RGB var ama tuşlarından yansımıyor çok kötü görünüyor. Ben bilek destekli tam siyah renk RGB kablosuz switchleri değiştirebilen klavye arıyorum.

Diğerleri tartışılır da Hyperx Cloud 3 Wireless kullanıcısıyım. Bayılıyorum bu kulaklığa. Steelseries Arctis 5 7.1'den geçtim. Yaptığım en iyi harcamalardan biri 😁

Yine tam hatırlamamakla birlikte kırılma sorunu vardı galiba, Kraken V3 Pro da iyidir. DTS ve THX hikaye hiçbirini kullanmayacaksınız adım gibi eminim. Berbat yapıyor sesleri onlar.
Hikaye oyunları oynamıyorum. Daha çok flim izlemek ve online oyunlar FPS oyunları Razer yalıtımı nasıl, yanındaki bir kişi sesleri duyma konusunda ve padleri yazın terletme konusunda nasıl?

Diğerleri tartışılır da Hyperx Cloud 3 Wireless kullanıcısıyım. Bayılıyorum bu kulaklığa. Steelseries Arctis 5 7.1'den geçtim. Yaptığım en iyi harcamalardan biri 😁
HyperX Cloud 3 Wireless da düşünüyorum aslında biraz daha bilgi verebilir misiniz? Bende şu an Cloud 2 den geçicem. Ses konusunda bir fark olur mu performansı Cloud 2 gibi midir? Birde bu kulaklığın padleri yazın terletiyor ve ses yalıtımı kötü dışarıya ses vermesi konusunda beyenmiyorum. 120 saat pil ömrü de çok iyi siz volume kaçta kullanıyosunuz ve ne kadar gidiyor?

Terletme yazın her kulaklıkta olur, ses engeller iyi bir şekilde.
Evet her kulaklıkta olur ama HS deki kumaş yazın çok daha iyi terletmemeye karşı.

HyperX Cloud 3 Wireless da düşünüyorum aslında biraz daha bilgi verebilir misiniz? Bende şu an Cloud 2 den geçicem. Ses konusunda bir fark olur mu performansı Cloud 2 gibi midir? Birde bu kulaklığın padleri yazın terletiyor ve ses yalıtımı kötü dışarıya ses vermesi konusunda beyenmiyorum. 120 saat pil ömrü de çok iyi siz volume kaçta kullanıyosunuz ve ne kadar gidiyor?

Evet her kulaklıkta olur ama HS deki kumaş yazın çok daha iyi terletmemeye karşı.
Hocam Cloud2 kullanmadığım için maalesef karşılaştıramayacağım ama şunu söyleyebilirim; dışarı ses veriyor. Fakat pil konusunda ben de çok şaşkınım. Markalar yalandan şeyler yazmayı çok severler biliyorsunuz. Bana 120 saat değil yarısı kadar gitse bile yeterdi ama ben kulaklığı yaklaşık 3 hafta önce aldım. Aldığımda pil seviyesi yüzde 87'deydi. Uygulamasını kurdum kullanmaya başladım. Günde 3-4 saat kullanıyorum. Hala şarj etmedim kulaklığı. Yüzde 40 seviyesinde şu an pili. Muhteşem bir pil ömrü var.

Edit: Bu arada ses seviyesi 100'de kullanıyorum Valorant oynuyorum Spatial Sound açık

Hocam Cloud2 kullanmadığım için maalesef karşılaştıramayacağım ama şunu söyleyebilirim; dışarı ses veriyor. Fakat pil konusunda ben de çok şaşkınım. Markalar yalandan şeyler yazmayı çok severler biliyorsunuz. Bana 120 saat değil yarısı kadar gitse bile yeterdi ama ben kulaklığı yaklaşık 3 hafta önce aldım. Aldığımda pil seviyesi yüzde 87'deydi. Uygulamasını kurdum kullanmaya başladım. Günde 3-4 saat kullanıyorum. Hala şarj etmedim kulaklığı. Yüzde 40 seviyesinde şu an pili. Muhteşem bir pil ömrü var.

Edit: Bu arada ses seviyesi 100'de kullanıyorum Valorant oynuyorum Spatial Sound açık
%100 ses seviyesinde flim izlerken de mi öyle kullanıyorsunuz? Ses seviyesi çok düşük o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı