13.000 TL'ye laptop önerisi

@celalistşengörist çok da ısınan bir model değil. Boştaki dereceler pek önemli değil, yük altında 85-90 dereceleri geçmiyorsa sorun yok demektir. Attığınız konudaki arkadaşın elindeki ürün de sorunlu olabilir. Ayrıca benim attığım 5600H olan modeli değil, 5800H olan modeli.

@celalistşengörist çok da ısınan bir model değil. Boştaki dereceler pek önemli değil, yük altında 85-90 dereceleri geçmiyorsa sorun yok demektir. Attığınız konudaki arkadaşın elindeki ürün de sorunlu olabilir. Ayrıca benim attığım 5600H olan modeli değil, 5800H olan modeli.
Hocam teşekkürler evet haklısınız. Omen dışında ne önerirsiniz? Bu fiyata bu olması çok şüphlenediriyor. Satıcısı şüpheli. Omen dışında Bravo alınır mı?

Hocam teşekkürler evet haklısınız. Omen dışında ne önerirsiniz? Bu fiyata bu olması çok şüphlenediriyor. Satıcısı şüpheli. Omen dışında bravo alınır mı?

Hocam en iyi seçim Omen olacaktır ayrıca ekran kartı için tasarımdan kısılmış satıcısıyla da kötü bir iletişim olacağını sanmıyorum.

Hocam o bahsedilen arkadaş benim. Boştayken 69 derecede çalışıyordu. Sonra bir kapatıp açayım dedim 50 derece civarına düştü. Ama arada bir, bir anda 70 lere kadar çıkıp geri iniyor. Ürün sorunlu mu değil mi nasıl emin oluruz?

Bahsedilen Omen ürünü bende de var boşta genel olarak 50 derece civarı. Şu an bunu yazarken 49-50 arası gidip geliyor. Arkadaşın denildiği gibi büyük ihtimal sorunlu ürün.

Geri
Yukarı