13.000 TL'ye Oyun Dizüstü Bilgisayarı Önerisi

Bütçe
13000 TL
Laptop elime geldi. Yarın fırsat bulursam ilk incelemesini yapacağım ama RAM almadığım için doğru performans sonuçlarını vermeyecektir. Bayıldım.
Videolarda gözüken ve fotoğraflarda gözükenden çok daha şık. Arkadaki logo videolarda cırt duruyordu ama canlı gerçekten süper.
Umarım performans da böyle olur.
Hiç ayar yapmadım daha. Driverler içinde zaten. Freedos almıştım Windows yükledim. Güncellemeleri yaptım.
Yapılması gereken başka ne var? Bilgili arkadaşlar yönlendirirse onları da yükleyebilirim.

Not: RAM için önerileri de bekliyorum. 😊

Dosya Ekleri

• 72699A6A-C490-4B97-A0B6-5553BF528C45.jpeg
    72699A6A-C490-4B97-A0B6-5553BF528C45.jpeg
    190,6 KB · Görüntüleme: 62
  • FE507CAB-9A9C-454B-9EF4-06AFDF2EFC35.jpeg
    FE507CAB-9A9C-454B-9EF4-06AFDF2EFC35.jpeg
    179,8 KB · Görüntüleme: 54
Laptop elime geldi. Yarın fırsat bulursam ilk incelemesini yapacağım ama RAM almadığım için doğru performans sonuçlarını vermeyecektir. Bayıldım.
Videolarda gözüken ve fotoğraflarda gözükenden çok daha şık. Arkadaki logo videolarda cırt duruyordu ama canlı gerçekten süper.
Hiç ayar yapmadım daha. Driverler içinde zaten. Freedos almıştım Windows yükledim. Güncellemeleri yaptım.
Yapılması gereken başka ne var? Bilgili arkadaşlar yönlendirirse onları da yükleyebilirim.
Ölü piksel testi yapabilirsiniz, kasada bir sorun var mı diye bakabilirsiniz. Hayırlı olsun :)

Laptop elime geldi. Yarın fırsat bulursam ilk incelemesini yapacağım ama RAM almadığım için doğru performans sonuçlarını vermeyecektir. bayıldım.
Hiç ayar yapmadım daha. Driverler içinde zaten. FreeDOS almıştım Windows yükledim. Güncellemeleri yaptım.

bir aylık laptop serüveniniz buraya kadarmış hocam, güle güle kullanın.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, iyi kullanmalar. Nereden aldınız acaba laptopu ?

Hiç ayar yapmadım daha. Driverler içinde zaten. FreeDOS almıştım Windows yükledim. Güncellemeleri yaptım.

Hayırlısı olsun bende aynısından sipariş ettim RAM konusunda ne yapacaksınız kendiniz mi değiştireceksiniz yoksa servise mi göndereceksiniz?

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun bende aynısından sipariş ettim RAM konusunda ne yapacaksınız kendiniz mi değiştireceksiniz yoksa servise mi göndereceksiniz?
Sizin için de hayırlı olsun. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp soracağım açık olursa. Olmazsa Pazartesi arayacağım. Garanti dışı kalacağını düşünmüyorum ben, kalmadığını söylemişler birkaç arkadaş arayınca. O yüzden alıp kendim takacağım.
Garanti dışı kalırsa da çözüm önerilerini müşteri hizmetleriyle konuşurum artık. Ama dediğim gibi bence gelecek cevap, zarar vermediğiniz sürece garanti dışı kalmaz olacaktır. 😅

Geri
Yukarı