13.000 TL'ye PC önerisi

APU sistem almanızın özel bir sebebi mi var? Bu fiyata APU sistem toplanmaz çünkü.
Ekran kartı almayacağım şimdilik. Bildiğim kadarıyla apu sistem hariç ekran kartsız oyun açılmıyor. O yüzden bütçeme göre en iyi apu sistemi dizmek istiyorum.

APU sisteme takılmıyor muydu? Bilmiyordum.
Apu ya takılıyor ama Şimdilik ekran kartı almayacağım. Bütçemi aşıyor.

Benim topladığım daha iyi değil mi?

Benim topladığım daha iyi değil mi?

Kendin karar ver.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

APU'ya takılıyor ama şimdilik ekran kartı almayacağım. Bütçemi aşıyor.

Ekran kartı koymadım zaten.

Hocam 13000 TL bütçe ile 6600XT ekran kartlı sistem toplanıyorken niye APU sistem almak istiyorsunuz?

Son düzenleme:
APU sistem bütçesi çok olmayanlar için bir çözüm genelde ve bütçeniz varsa APU sistem almak çok mantıksız çünkü performansları epey kısıtlı.

APU olmasa dahi seçimlerinizde sorunlar var, örneğin neden 7200RPM hızda dönen diskler varken 5400RPM hızla dönen bir disk tercih ettiniz?

PSU da tartışma konusu, içerisinde ekran kartı dahi olmayan bir sistem için 750W aşırı fazla, hatta toplam fiyatı 13.000₺ olabilecek bir sistemin sahip olabileceği en iyi ekran kartı konulsa dahi fazla o güç kaynağı.

APU'ya takılıyor ama Şimdilik ekran kartı almayacağım. Bütçemi aşıyor.

Ekran Kartı koymadım zaten

Attığın APU sistemde ekran kartı GT 1030 gibi düşün 13K bütçede almak saçmalık yani yukarıdaki atlıan RX 6600 XT sistem çok daha iyi her oyunu 1080p ultrada oynarsın.

Geri
Yukarı