13.000₺'ye Tablet Önerisi

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba.

Günlük üniversite hayatında kullanmak için tablet almak istiyorum. Daha önce Xiaomi Mi Pad 5 kullanmıştım ve beğenmiştim.

Şimdi ise şu şekilde bir fikir ayrılığında kaldım. Telefonum Xiaomi, bilgisayarım ise MacBook.

Xiaomi'de Mi Pad 6 güzel duruyor, kullanışlı duruyor. Android olduğu için istediğim uygulamayı indirebilirim. iPad tarafında ise bilgisayarda uyumluluğu fazla.

Xiaomi'de Mi Pad 6, iPad tarafında ise Air 10. nesil arasında kaldım.

Bunların dışında ekstra tavsiyelere de açığım. Bütçem 300-350€ arasında.

Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba.

Günlük üniversite hayatında kullanmak için tablet almak istiyorum. Daha önce Xiaomi Mi Pad 5 kullanmıştım ve beğenmiştim.

Şimdi ise şu şekilde bir fikir ayrılığında kaldım. Telefonum Xiaomi, bilgisayarım ise MacBook.

Xiaomi'de Mi Pad 6 güzel duruyor, kullanışlı duruyor. Android olduğu için istediğim uygulamayı indirebilirim. iPad tarafında ise bilgisayarda uyumluluğu fazla.

Hocam Mi Pad 6 alabilirsiniz, işlemci olarak fiyat bandındaki en iyi tablettir. Ondan sonra Samsung Tab S9 FE veya FE+ alabilirsiniz, Google önemli değilse Huawei alabilirsiniz.

Hocam Mi Pad 6 alabilirsiniz, işlemci olarak fiyat bandındaki en iyi tablettir. Ondan sonra Samsung Tab S9 FE veya FE+ alabilirsiniz, Google önemli değilse Huawei alabilirsiniz.
Samsung tabletlerde TFT panel kullanıldığı için istemiyorum hocam. Ekranı gıcır gıcır olması önemli. Huawei'de neler var hocam? Bu arada listeye ikinci el Xiaomi Mi Pad 6 Pro da eklenebilir. O da aynı fiyatlarda.

Hocam öyleyse en mantıklısı Mi Pad 6 bence. İşlemcisi çok güçlü fiyat bandı için.

Eğer Apple ekosistemine girmek istiyorsanız iPad tercihiniz olmalı.
Apple'da ipad air 10 alabilirim ama onda da yenileme hızı az ve uzun sürede güncelleme almaz mı diye düşünüyorum.
Bunu tercih edebilirsiniz kalemli olsun isterseniz :
Kendi sitesinden indirimli bir şekilde alabilirsiniz.
Hocam çok teşekkürler. Ancak Türkiye'de yaşamıyorum, ondan dolayı Amazon'dan alacağım. Kusuruma bakmayın bunu belirtmeyi unutmuşum ilk mesajda.

Herkese merhaba.

iPad 9, MatePad Air, Xiaomi Pad 6 bakabilirsin. Ayrıca iPad Air 10.nesil yok. Mi Pad 6 ile arasında kaldığınız cihaz nedir?

Geri
Yukarı