13.000TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
13000
Marka takıntınız yoksa;
17 inç
i7 10870h
RTX 2070

Monster'da kronik sorunları olan modeller olabiliyor. Araştırarak alın derim.

Son düzenleme:
Marka takıntınız yoksa;
17 inç
i7 10870h
RTX 2070

Monster önermiyorum ben, kronik sorunları çok fazla.
Üstte Game Garaj attım nasıl sizce hocam?
GameGaraj Fenix'i forumda çok övdüler, iyi diye biliyorum.

Monster önermiyorum ben, kronik sorunları çok fazla.

GameGaraj Fenix'i forumda çok övdüler, iyi diye biliyorum.
Monster'ın kronik sorunlarının olduğundan haberdarım bazı modellerinde.
Bu modeli de 17 inç istiyor diye atmıştım.

Game Garaj iyi işler ortaya koyuyor Monster'a göre.

Oyun performansı ne kadar önemli sizin için? En azından RTX 2060 olan alternatiflere yönelin derim. Hem DLSS hem RTX teknolojisi artı olarak performans azımsanacak şeyler değil. Yukarıdaki üye de önermiş 13 bin bandında RTX 2070 oldukça iyi hem de max-q da değil.

RX 5600M GTX 1660 Ti dengi aklınızda bulunsun. 13 bin TL az değil. Genel olarak da çoğu oyunda 1660 Ti önde.

Hocam Alpha 17'deki 5600M 2060la eşit hatta daha fazla performans veriyor. Kendimde test ettim. Diğeri Dell G5 SE testleri aşırı ısınmadan throttle yapıyor alet.

Hocam Alpha 17'deki 5600M 2060la eşit hatta daha fazla performans veriyor. Kendimde test ettim. Diğeri Dell G5 SE testleri aşırı ısınmadan throttle yapıyor alet.
Dediginiz cihaz ısınıyor olabilir ancak testler ortada. Konu sahibi ne için kullanacak o da önemli. Kasa kalitesi, görünüş vs. önemli ise alınabilir. Oyun oynayacaksa 13 bin TL RX 5600M'ye verilmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dediginiz cihaz ısınıyor olabilir ancak testler ortada. Konu sahibi ne için kullanacak o da önemli. Kasa kalitesi, görünüş vs. önemli ise alınabilir. Oyun oynayacaksa 13 bin TL RX 5600M'ye verilmez.

Hocam yukarıda bahsettiğim gibi, alet throttle yapıyor aşırı ısınmaktan. Kendimde Alpha 17 kullanıyorum, kendimde test yapacağım ara tatilde, şu anlık GTA 5'te 2060'ı geçti.

Hocam yukarıda bahsettiğim gibi, alet throttle yapıyor aşırı ısınmaktan. Kendimde Alpha 17 kullanıyorum, kendimde test yapacağım ara tatilde, şu anlık GTA 5'te 2060'ı geçti.
Bu şekilde karşılaştırmak pek mantıklı değil bence. Ben de 1660 Ti olan bir laptop kullanıyorum. GTA 5 yüklü şu an. Gerek yok aslında ama somut veri olması açısından aynı mekân ve ayarlarda MSI Afterburner ayrıntılı bir biçimde açık olacak şekilde birkaç fotoğraf paylaşalım isterseniz.

Bu şekilde karşılaştırmak pek mantıklı değil bence. Ben de 1660 Ti olan bir laptop kullanıyorum. GTA 5 yüklü şu an. Gerek yok aslında ama somut veri olması açısından aynı mekân ve ayarlarda MSI Afterburner ayrıntılı bir biçimde açık olacak şekilde birkaç fotoğraf paylaşalım isterseniz.

Pazar uygun mudur hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı