13-14 bin TL bilgisayar toplama

smashxy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, güncel olarak kullandığım bilgisayarım şu an çok kötü durumda ve yenilemek istiyorum. İşlemci ve ekran kartı almak istiyorum ama bunun için anakart değiştirmem de lazımmış haliyle PSU da gerekecek. Hazır sistem almayı düşündüm ama nereden alacağımı bilemedim. Bu durumda yapmamı önerdiğiniz şey nedir? 13-14 bin lira gibi bir bütçe maximum harcayabileceğim miktar. Aklıma gelen başka bir fikir ise bilgisayarımı 2. el satıp bütçemi desteklemek. RX550 4 GB, i7 2. nesil, 8 GB RAM'e sahip bu sistemi kaça satabilirim? Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim de 15 k bütçem var bunu mu alayım yoksa RX 6650 XTli sistem mi alayım.

Sistem bilesenleri kotu.

Genele yuvarlarsak, bu daha iyi olacaktir bence.

Sistem bilesenleri kotu.

Genele yuvarlarsak, bu daha iyi olacaktir bence.

Sinerji starlight stoğu gelir mi acaba ya da farklı bir sitede gelir mi beklemeliyim hemen mi almalıyım bilmiyorum

Sinerji starlight stoku gelir mi acaba ya da farklı bir sitede gelir mi beklemeliyim hemen mi almalıyım bilmiyorum.

Gelmeyebilir, sistem kapanmis direkt. Farkli siteden cikarsa PSU nasıl olur, bilemem.

Attigim 5600 ve 6600 parcalar guzel. 6650XT ise, tek avantaj 6650XT. Diger parcalar kotu.

Gelmeyebilir, sistem kapanmis direkt. Farkli siteden cikarsa PSU nasıl olur, bilemem.

Attigim 5600 ve 6600 parcalar guzel. 6650XT ise, tek avantaj 6650XT. Diger parcalar kotu.

Donanım Arşivi sistem paylaşacaktı. Akşama kadar bekleyeceğim. Olmazsa bunu alacağım. İnşallah stok bitmez akşama kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı