13-14 bin TL sistem toplama

Xerixennedy

Centipat
Daha fazla  
Intel işlemcili AMD ekran kartlı hazir sistem veya toplama PC almaya karar verdim. Bundan 1 ay önce RX6650 XT 16 GB RAM i3 12100F sistem alacaktm, baktım 13K'den 24 bin gibi bir fiyata ulaşmış. Tabii alıştık şaşırmıyoruz, bu bütçeye en iyi ne alınır? Intel işlemci, AMD ekran kartı kırmızı çizgimdir :D.oyun için kullanacağım, çoğunluk offline oyunlar olacak Online arada oynarım. Korku oyunu hikayeli oyunlar vb. çoğunlukla tavsiyelerinizi bekliyorum hocam yardımcı olursanız cok müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'dan fiyat performans sistemleri takipte kal. Ekran kartları kampanya yapıyor bu sayede çok ucuz fiyatlara sistem alabiliyorsun. Örneğin İtopya son sistem indirim videosunda ASUS indirim yapmıştı RX 6750 XT kartı 5000'TL'ye iniyordu. Hatta cashback sistemi ile 4 bin TL'ye geliyordu. Yani bütçe azsa kesinlikle kampanya bekle yoksa üzülürsün.

Son düzenleme:
YouTube'dan fiyat performans sistemleri takipte kal. Ekran kartları kampanya yapıyor bu sayede çok ucuz fiyatlara sistem alabiliyorsun. Örneğin İtopya son sistem indirim videosunda ASUS indirim yapmıştı RX 6750 XT kartı 5000'TL'ye iniyordu. Hatta cashback sistemi ile 4 bin TL'ye geliyordu. Yani bütçe azsa kesinlikle kampanya bekle yoksa üzülürsün.

Hocam bu nedir inanamıyorum şuan 3060 sistem nasıl 12000 bi yanlışlık yok değil mi 2. El midir nedir çok şaşırdım rx6500xt r5 5500 sistemi 17 bine satıyorlar nasıl olurda böyle ucuz olur cidden

http://8 Gblik versiyon olduğunu goruyorum bunu yerinden alabilir miyiz acaba sipariş harici

Hocam bu nedir inanamıyorum şu an 3060 sistem nasıl 12000 bir yanlışlık yok değil mi 2. El midir nedir çok şaşırdım RX 6500 XT R5 5500 sistemi 17 bine satıyorlar nasıl olurda böyle ucuz olur cidden

http://8 Gblik versiyon olduğunu goruyorum bunu yerinden alabilir miyiz acaba sipariş harici

8 GB çünkü.

Olsun hocam şu anki kura göre aşırı iyi fiyat hemen alacağım sınırlı stok sayısı olduğu söylenmiş teşekkür ediyorum hepinize yardimlariniz icin.

Olsun hocam şu anki kura göre aşırı iyi fiyat hemen alacağım sınırlı stok sayısı olduğu söylenmiş teşekkür ediyorum hepinize yardimlariniz icin.
Sayfayı yeniledim bu fiyata cikti size zahmet bi kontrol edermisiz sizde de öyle mi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230629_161628_Opera.jpg
    Screenshot_20230629_161628_Opera.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 21

Hocam itopyanın videosu hangisi bulamadım da?İnternet sitesini takip etsek öyle indirimleri görebilir miyiz?

Hocam İtopya'nın videosu hangisi bulamadım da? İnternet sitesini takip etsek öyle indirimleri görebilir miyiz?

Dostum ben YouTube arama kısmına fiyat performans kasa yazıyorum son 1 günü seçiyorum aratırken orada YouTuber'ler tanıtımını yapıyorlar genel olarak. İtopya şu an 20k seviyelerine çekmiş sistemi ama önceki sistemde i5 13400K + RX 6750 XT ASUS ROG Edition + 1 TB SSD + 32 GB RAM 21 k civarlarına geliyordu. Karne hediyesi sistemlerinden birisiydi. Ben o videodan 2 gün önce sistem topladığım için alamadım ama sakın toplama sistem hazır sistemler çok daha ucuza geliyor.

Sayfayı yeniledim bu fiyata cikti size zahmet bir kontrol eder misiz sizde de öyle mi?

Dostum alabildin mi sistemi?

Dostum ben YouTube arama kısmına fiyat performans kasa yazıyorum son 1 günü seçiyorum aratırken orada YouTuber'ler tanıtımını yapıyorlar genel olarak. İtopya şu an 20k seviyelerine çekmiş sistemi ama önceki sistemde i5 13400K + RX 6750 XT ASUS ROG Edition + 1 TB SSD + 32 GB RAM 21 k civarlarına geliyordu. Karne hediyesi sistemlerinden birisiydi. Ben o videodan 2 gün önce sistem topladığım için alamadım ama sakın toplama sistem hazır sistemler çok daha ucuza geliyor.

Reis selamünaleyküm ETS 2 duisburg-calasis Online yolu arası kasma takılma gerekirse orta grafiğede çekerim şöyle 17-20 k arası sitem var mıdır bildiğin.

Reis selamünaleyküm ETS 2 duisburg-calasis Online yolu arası kasma takılma gerekirse orta grafiğede çekerim şöyle 17-20 k arası sitem var mıdır bildiğin.

Bir bakayım senin için.

TECHNOPAT-TWO WIN/Intel Core i5 12400F/ASUS Radeon RX 6750 XT DUAL OC 12GB/16GB DDR4/480GB NVMe M.2 SSD/Windows 11 Home SL/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM -> bak bu kasa 21 k ya geliyordu yükseltme yapılmış hali ile + Windows 11 bedava idi. Eğer 1-2 oyun oynayacağım donma kasma yapmasın diyorsan fazla para vermene gerek yok ya da 20 k civarlarında güzel bir sistem istiyorum çok uzun süre gitsin diyorsan biraz bekle yeni indirimler yakında gelir.

Son düzenleme:

Maalesef müşteri hizmetlerini aradım hiçbir yerde stok yokmuş 2 günlük video 16k izlenmiş çok normal karsiladm keşke attiginiz mesaji 2 gün önce gorseydm o zaman yetiştirdim belki.

Geri
Yukarı