13-14 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
14500
Yok çok büyük fark var, attığın cihaz dışında cihaz yok o bütçe de seve seve onu alacaksın zaten.

İşlemci gücü eşit video bulunur mu? Zaten o cihaz dışında cihaz alamamak koyuyor yeterince söylemenize gerek yok.

Normalde 13-14 değil, 10-11k. Biri bana RTX 3050 Ryzen 5 5625U'lu bulmuştu, bu fiyata alabileceğim en iyi bilgisayar o mu öğrenmek istiyorum. Yoksa 12500'e GTX 1650 i5 10. nesil daha mı iyi? RTX istiyorum yani 13-14 bine GTX 1650 atmazsanız sevinirim, Ray Tracing kullanmak istiyorum.

3050 de Ray Tracing açamazsınız kaldırabilecek güçte bir kart değil.

3050 de Ray Tracing açamazsınız kaldırabilecek güçte bir kart değil.

İzlediğim videolarda açılıyordu, ben mi yanlış bakıyorum başka bir sorun mu var?

Bu bütçeye masaüstü dizersek özellikler ne olur? Monitör dahil, mouse ve kulaklığım var.

Ben toplayamadım. İşlemci ekran kartı anakart ve kasa 13K oldu. Uygun fiyata bulunur mu?

Son düzenleme:
İzlediğim videolarda açılıyordu, ben mi yanlış bakıyorum başka bir sorun mu var?

Bu bütçeye masaüstü dizersek özellikler ne olur? Monitör dahil, mouse ve kulaklığım var.

Ben toplayamadım. İşlemci ekran kartı anakart ve kasa 13K oldu. Uygun fiyata bulunur mu?

1-büyük ihtimal masaüstü bakmışsınızdır ben bizzat 3050 Ti kullanıyorum aılmıyoe 20 FPS üstü alamıyorsun.

2-dizmek yerine hazır sistem çok daha mantıklı.

3- https://www.gaming.gen.tr/urun/3005...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

Ben bunu buldum ama arkadaşlar daha iyisini bulurlar.

1-büyük ihtimal masaüstü bakmışsınızdır ben bizzat 3050 Ti kullanıyorum aılmıyoe 20 FPS üstü alamıyorsun.

2-dizmek yerine hazır sistem çok daha mantıklı.

3- MUGELLO-6600 / INTEL I3-12100F / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Ben bunu buldum ama arkadaşlar daha iyisini bulurlar.

Ray Tracing'li var mıdır? 2060 olsa bile MC gibi oyunlarda olsa bile RT yapmak istiyorum artık ya.

Pazartesi öneri ve dün öneri açtım, bir daha öneri açarsam ban mı yerim?

Ray Tracing'li var mıdır? 2060 olsa bile MC gibi oyunlarda olsa bile RT yapmak istiyorum artık ya.

Pazartesi öneri ve dün öneri açtım, bir daha öneri açarsam ban mı yerim?

Buna bakabilirsiniz.

Bilmiyorum belli bir sayıda açınca ban veriyorlar bana vermişlerdi.

Buna bakabilirsiniz.

Bilmiyorum belli bir sayıda açınca ban veriyorlar bana vermişlerdi.

Hocam çok teşekkür ederim, çok iyi bir bilgisayar bu. Monitör sıkıntısı var fakat hallederim galiba.

Geri
Yukarı