13-14 bin TL laptop önerisi

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar öncelikle, elimdeki Monster Tulpar T5 v20.1 cihazı 11 bin TL civarına satıp, 2-3 bin TL civarı bir para üstüne ekleyip laptop almak istiyorum. İllaki Gaming laptop olmasına gerek yok. Aklımda MacBook Air M1 16 GB RAM ve 512 GB SSD, MSI veya ASUS gibi kaliteli bir markadan Gaming laptop da olabilir.

Not:
GameGaraj düşünmüyorum, pil ömrü ve görünüşü de önemli benim için.

12-14K arasında şu an 3060 bulunduran tek laptop Monster zaten.
Hocam açıkçası 3060'a pek ihtiyacım yok, genel olarak oyun oynamıyorum zaten. Daha çok günlük iş yapıyorum ama arada sırada oyun oynadığımda da yüksek sistem gereksinimli oyunlar oynuyorum. Far Cry 5 ve bunun gibi oyunlarda beni üzmeyecek bir laptop arıyorum.

Hocam açıkçası 3060'a pek ihtiyacım yok, genel olarak oyun oynamıyorum zaten. Daha çok günlük iş yapıyorum ama arada sırada oyun oynadığımda da yüksek sistem gereksinimli oyunlar oynuyorum. Far Cry 5 ve bunun gibi oyunlarda beni üzmeyecek bir laptop arıyorum.

Bunlara bakabilirsiniz hocam güzel modeller.

Selamlar öncelikle, elimdeki Monster Tulpar T5 v20.1 cihazı 11 bin TL civarına satıp, 2-3 bin TL civarı bir para üstüne ekleyip laptop almak istiyorum. İllaki Gaming laptop olmasına gerek yok. Aklımda MacBook Air M1 16 GB RAM ve 512 GB SSD, MSI veya ASUS gibi kaliteli bir markadan Gaming laptop da olabilir.

Not:
GameGaraj düşünmüyorum, pil ömrü ve görünüşü de önemli benim için.
Pil ömrü ve görünüşü önemli demişsiniz.
Yurt dışından almak isterseniz.

Pil ömrü ve görünüşü önemli demişsiniz.
Yurt dışından almak isterseniz.
Newegg'den alındığı için uluslararası garanti var mıdır? Varsa sanırım bunu alacağım.

13000'e RTX 3060'lı sıfır laptop varken 2060'lı laptopu 11.000'e cidden satabileceğinizi düşünüyor musunuz?
Burada laptopunuza laf etmiyorum, sadece o kadar etmeyeceğini söylüyorum. Kondisyonuna göre değişir ama o paraya satılacağını düşünmüyorum.
Öneri olarak, aslında Monster önermem ama fiyatı uygun ve eğer önceki laptopundan memnun kaldıysan düşünülebilir.
Newegg'den alındığı için uluslararası garanti var mıdır? Varsa sanırım bunu alacağım.
Evet MSI ürünlerinde 1 yıl uluslararası garanti var. Kısa bir anket doldurunca 15 ay oluyor.

13000'e RTX 3060'lı sıfır laptop varken 2060'lı laptopu 11.000'e cidden satabileceğinizi düşünüyor musunuz?
Hocam pazarlık payı zaten var. İllahaki düşecektir o fiyat.
Evet MSI ürünlerinde 1 yıl uluslararası garanti var. Kısa bir anket doldurunca 15 ay oluyor.
Üründe bir sorun yaşarsam Newegg'e mi göndereceğim yoksa Türkiye'de bulunan bir Teknik servise mi?

Geri
Yukarı