13-14K bütçe ile gündelik kullanım için telefon önerisi

Evet ısınıyor ama korkunç seviyede değil. İlla oyun cihazı arıyorsan yurt dışı 13T ve X6 Pro modellerine yönel. X6 Pro kamera olarak kötü.
oyun cihazı aramıyorum ama ısınması uzun ömrülülüğe etki etmez mi
uzun ömürlülüğe önem verşyorum

Note 12 Pro, A34'den ne konuda daha iyi söy
ekran kısmında özellikleri nispeten daha iyi ayrıca benim için tasarım olarak cok öne cıkıyor note 12 pro

biraz araştırdım note 12 pro 5g a34den daha iyi gibi hocam ne icin öyle dedin
Screenshot_20240218_003118_Chrome.jpg

Üstüne Redmi Note 12 Pro 5G ithalatçı garantili. Yani risk alman gerek. Kamera, güncellik, arayüz çoğu açıdan A34 önde. Realme GT 2 iki cihazdan da daha iyi. SD 888 işlemciye sahip fakat GT 2'deki soğutma sistemi bir nebze de olsa ısınmanın önüne geçiyor. Ağır oyun oynamadığınız sürece üzmez.

oyun cihazı aramıyorum ama ısınması uzun ömrülülüğe etki etmez mi
uzun ömürlülüğe önem verşyorum

ekran kısmında özellikleri nispeten daha iyi ayrıca benim için tasarım olarak cok öne cıkıyor note 12 pro
GT 2 gündelik kullanımda asla ısınmaz.

Ekran farkını çok hissetmezsin. A34 güncelleme, yazılım ve kamera tarafında daha iyi.

GT 2 modeline gelirsek SD 888 işlemcili cihazları yıllardır kullanan insanlar var hala da bu telefonları kullanıyorlar çıktıklarından beri.

gt 2 de karar kıldım gibi, suanda fiyatı trendyolda 15k ; yakın dönemde alamayabilirim, fiyatının artıp artmayacagı yonunden bır tahmininz var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı