13-18 yaş için kart önerisi

Tosla alın kesinlikle. Papara da iyidir ama Papara da yavaş yavaş yerini Tosla'ya bırakıyor gibi. Mesela Tosla'da şu an daha fazla kampanya var. Ayrıca Tosla kullanacaksanız davet kodumu söyleyebilirim. Tosla, yatırırken Akbank ATM'sinden hiç ücret almaz, ortak ATM ise 499 TL'ye kadar ücret almaz. Fakat çekerken her şekilde alıyor. Bütün ücretleri görmek için buraya bakınız.

Yanlış bilgi akıyor.
Akbank ATM'sinde Papara da ücret almıyor sanki papara da alıyormuş gibi söylemişsiniz. Kampanyalar konusunda haklısınız. Tosla ve Papara'nın birbirlerine göre artıları var yani hangisi daha çok beğenildiyse konu sahibi onu almalı. Tosla ya da papara. Daha iyi olduğu yönleri diğer kart başka +'ları ile kapatıyor berabereler.

@GTX 1080
Parayla birine EFT atiliyor mu mu?
Fast atiliyor mu?
İkisi de var.

Son düzenleme:
Ben velime papara çıkarmıştım öyle atabiliyordu bana. İsterseniz banka kartı da çıkarabilirsiniz veliniz izin verirse.
Kart çıkarmasına bile gerek yok. Velisi kimliğini doğrularsa kartsız şekilde hesabına kredi kartı ile para atarak papara hesabından konu sahibinin hesabına para gönderebilir.

Sözleşmeli ve onaylı hesap arasında ne fark var.
Sözleşmeli hesaba Papara Black kart ile geçebiliyorsunuz.
Aradaki farklar şu şekilde:

Burada farkları görebilirsiniz:
Sözleşmeli hesap için dediğim gibi Black kart gerekiyor. Bende Black kullanıcısıyım.

Yanlış bilgi akıyor.
@TxFhGb Uyarı alınca anladınız herhalde yanlış bilgi olduğunu. Ben düzelteyim söylediklerinizi.
Hocam, ben Tosla kullanıyorum. Sadece para transferi için kimlik doğrulaması ya da Akbank hesabı her banka hesabı kabul eder üzerinden 1 TL atılması gerekiyor. IBAN var IBAN yok, sadece ortak IBAN'dan para atılabilir, o da sadece Tosla kimin adına açıldıysa onun banka hesabından atılabilir. (alıcı Aköde olcak). Ayrıca Akbank ile yarı uyumluluk var. Ortak ATM'ler Akbank ATM'leri 100 TL'ye kadar ücret almıyor. Akbank ATM'leri hiç ücret almıyor, ortak ATM'ler 499 TL'ye kadar ücret almıyor. Kimlik doğrulmasından sonra limitler 50.000 TL'ye 100.000 TL'ye kadar yükseltilebiliyor. Doğrulama olmadan en fazla 2.500 TL. 2.750 TL.

Geri
Yukarı