13-18 yaş için kart önerisi

Ben bir Papara'yı biliyorum sizin öneriniz neler? Zaten babam adına açacağım.
Babanın adına papara kullanma. Arkadaşım yapıyormuş hesabını kalıcı olarak kapatmışlar. Girmeye çalışırken uyarı veriyordu göstermişti bana da. 100 lirası hesapta kalmış ve açmak için de bir dünya bilgi istiyorlarmış. Acacaksan kendi adına aç.

Papara nelerde para kesiyor.
Para hiç bir yerde kesmiyor. Sadece akbank dışındaki ATM'lerde para yatırdığınızda %2 bir ücret kesebilir akbankta kesmiyor. Ben hep akbanktan yüklüyorum. Bunun dışında başka bir para kesmiyor.

Babanın adına papara kullanma. Arkadaşım yapıyormuş hesabını kalıcı olarak kapatmışlar. Girmeye çalışırken uyarı veriyordu göstermişti bana da. 100 lirası hesapta kalmış ve açmak için de bir dünya bilgi istiyorlarmış. Acacaksan kendi adına aç.
Açacaksa zaten kendi adına açsın yani papara hesabı için uygun yaşa gelmiştir diye düşünüyorum çok saçma olur öyle. Bende 15 yaşındayım kendi adıma açtık 1 yıldır o şekilde kullanıyorum. Uyardığınız iyi oldu benim arkadaşım da abisinin adına kullanıyordu söyleyeyim bari.

Para hiç bir yerde kesmiyor. Sadece akbank dışındaki ATM'lerde para yatırdığınızda %2 bir ücret kesebilir. Ben hep akbanktan yüklüyorum. Bunun dışında başka bir para kesmiyor.

Açacaksa zaten kendi adına açsın yani papara hesabı için uygun yaşa gelmiştir diye düşünüyorum çok saçma olur öyle. Bende 15 yaşındayım kendi adıma açtık 1 yıldır o şekilde kullanıyorum. Uyardığınız iyi oldu benim arkadaşım da abisinin adına kullanıyordu söyleyeyim bari.
Ama 18 yaş altında 2500 TL sınır var.

@GTX 1080

Geri
Yukarı