13.350 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
13350

yamanmuriqi

Picopat
Merhaba arkadaşlar kendime telefon alacağım. Telefondan fazla oyun oynamam ama işlemcisi güçlü bir telefon istiyordum. Bir de bu sefer alacağım telefon su geçirmesin istiyorum. Bu fiyata sadece A34 5G var fiyat performanstı evet ama şu an bu fiyata alınır mı? Sizin görüşünüzü merak ediyorum. A54 var bir de fakat onun işlemcisi Exynos benchmarkta daha iyi ama Exynos işlemci almak ne kadar mantıklı daha fazla para verip onu da merak ediyorum. Sizce 13350 TL'ye A34 alınır mı? Yoksa A54 almaya gerek var mı?

Bu fiyata iPhone XS gider.

Kaç yıllık cihaz, güncelleme desen durum ortada, 2. el alınacaksa o fiyata XS'den çok daha iyi cihazlar var.

Merhaba arkadaşlar kendime telefon alacağım. Telefondan fazla oyun oynamam ama işlemcisi güçlü bir telefon istiyordum. Bir de bu sefer alacağım telefon su geçirmesin istiyorum. Bu fiyata sadece A34 5G var fiyat performanstı evet ama şu an bu fiyata alınır mı? Sizin görüşünüzü merak ediyorum. A54 var bir de fakat onun işlemcisi Exynos benchmarkta daha iyi ama Exynos işlemci almak ne kadar mantıklı daha fazla para verip onu da merak ediyorum. Sizce 13350 TL'ye A34 alınır mı? Yoksa A54 almaya gerek var mı?

A34 iyidir alınır, az daha verip A35 almak daha iyidir.

A54 yerine Honor90'da tercih edilebilir. @Silinen üye

Bu fiyata iPhone XS gider.
Gider gitmesine de maksimum 1 yıl falan gider.
Bütçeyi zorlayabiliyorsanız S21 FE almanız çok daha iyi olur. Zorlayamıyorsanız A54 almanızı öneririm.

Hepinizde değerli yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Şu an Honor 90, A34, POCO X6 arasında kaldım. A34'teki su geçirmezlik çok cezbediyor ama şarj 25W ve büyük eksi. Honor 90 ise hızlı şarjı çok iyi evet ama yorumlara baktığımda şarjının çok hızlı gittiğini gördüm bir de ne suya ne toza dayanıklılığı yok ve mono hoparlör. POCO X6 genel anlamda iyi duruyor hızlı şarj ve suya toza karşı IPX4 ve IPX5 streo hoparlör. Çok kararsız kaldım. Honor 90 kullanmak isterim ama çok dayanıksız gibi geliyor. POCO'ya dönsem kamera vs Honor'da daha iyi. A34'e dönsem diğerleri daha iyi performansta ama su geçirmezlik var. Kararsız kaldım siz de yorumlarınızı belirtir misiniz?
A34:13350 TL.
POCO X6: 15000 TL.
Honor 90 + kulaklık: 14850 TL.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı