Çözüldü 13.500TL sistem toplama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CanK26

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar herkese, ben bilgisayar almayı düşünüyorum bütçem 13.500 TL sizden yardım istiyorum. Mümkünse sinerjinin PC toplama bölümünde yapmanızı isteyeceğim. Oyuncu odaklı olacak ve monitörde sisteme dahil olursa çok mutlu olurum.

Çözüm
Onu siz daha iyi bilirsiniz ben RAM ağırlıklı kullanıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ufacık aklınız varsa @Efe10 arkadaşın dediği sistemi alın. Diğerlerini dengesiz ve saçma buldum, gerçekten öyleler.
Sanırım monitör eksik, 144Hz bir monitör ekleyip 2070 Super'e düşürmeyi düşünebilirsiniz.
Evet şimdi farkettim, monitör eksikmiş.

Şimdi monitör ekledim bakabilirsiniz. Monitörlü sistem.

Bütçe 1700 TL artarsa (hiç sanmıyorum) 2080 Super'li sistem'i alabilirsiniz.
Onu siz daha iyi bilirsiniz ben RAM ağırlıklı kullanıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ufacık aklınız varsa @Efe10 arkadaşın dediği sistemi alın. Diğerlerini dengesiz ve saçma buldum, gerçekten öyleler.
Sanırım monitör eksik, 144Hz bir monitör ekleyip 2070 Super'e düşürmeyi düşünebilirsiniz.
Evet şimdi farkettim, monitör eksikmiş.

Şimdi monitör ekledim bakabilirsiniz. Monitörlü sistem.

Bütçe 1700 TL artarsa (hiç sanmıyorum) 2080 Super'li sistem'i alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Oha, çok kötü sistemler toplanmış bu konuda. Size ilaç getirdim.

Buyrun.

2080 Super topladım ben. Ve içinde kaliteli Samsung 1TB SSD var. İşlemcisi çok iyi bir işlemci. Anakart sizi üzmez. Kasa ve PSU'da gayet kaliteli. Kasanın hava akışı güzel.

Gerçekten çok güzel sistem toplamışsınız ancak ben 13.500TL'de monitör dahil olacak demiştim o yüzden bu sistem bütçemi aşıyor .:)

14035 TL tuttu. Anakartı kaliteli tutmak için biraz aşmış olabilirim.
OC yapmayacağım derseniz B450M S2H alabilirsiniz.

14035 TL tuttu. Anakartı kaliteli tutmak için biraz aşmış olabilirim.
OC yapmayacağım derseniz B450M S2H alabilirsiniz.

Ekran kartı ısınıyor diye biliyorum, R5 3600 yerine 10400F tercih edilebilir.

Geri
Yukarı