13.800 TL'ye Furkan akman sistem alınır mı?

Kasayı kullanıyorum psu değiştirmeye gerek yok. Anakart daha kötüsü değil mi o b450 kalsın.

Kasayı kullanıyorum psu değiştirmeye gerek yok. Anakart daha kötüsü değil mi o b450 kalsın.
Bilmiyorum, emin misiniz?

Hazır sistem, harici donanım alamam

Bilmiyorum, emin misiniz?

Hazır sistem, harici donanım alamam

Eminim. Kasa çok güzel ona emin olabilirsiniz. Fakat anakartta RGB özelliği olmadığı için kasa fanları hep RGB yanıyor. Yani renk değiştiremiyorsunuz. Onun için 100TL'ye uzaktan kumanda alınabiliyor haricinde bir şey yok.

Ama 1TB SSD takılabilir diyeceğim çok fark koyuyor o farka daha iyi şeyler alınabilir.

Ben aynı sistemin RX 6700 XT olanını ve 1TB SSD'li modelini aldım 15500TL'ye. Bu sistem bi farklı bu fırsat gerçekten kaçmaz.

Başta ki anakart daha iyi değiştirme.
Hocam siz direkt sistemi yükseltme yapmadan alın güzel sistem zaten.
Eminim. Kasa çok güzel ona emin olabilirsiniz. Fakat anakartta RGB özelliği olmadığı için kasa fanları hep RGB yanıyor. Yani renk değiştiremiyorsunuz. Onun için 100TL'ye uzaktan kumanda alınabiliyor haricinde bir şey yok.

Ama 1TB SSD takılabilir diyeceğim çok fark koyuyor o farka daha iyi şeyler alınabilir.

Ben aynı sistemin RX 6700 XT olanını ve 1TB SSD'li modelini aldım 15500TL'ye. Bu fırsat gerçekten kaçmaz.
Sadece PSU değişimi yapmak mantıklı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı