Xbox 13 aylık Game Pass Ultimate ucuza getirmenin yeni yöntemi

KaptanMütoTv

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi.

Bugün sizlere 13 aylık Game Pass Ultimate'i nasıl ucuza getirebilirsiniz onu anlatacağım. Bu yöntem Ultimate hesabı olmayanlar içindir. Eski yöntemleri kaçıranlar için son fırsat diyebiliriz. Biliyorsunuz EA Play kendi sitesinde dolara geçti ama hala Xbox'da TL ile gelelim yöntemimize;

İlk olarak Xbox üzerinden 3 defa 12 aylık EA Play üyeliği alıyorsunuz.
3 yıllık EA Play üyeliği mizi 750 TL'ye aldık şimdi EA Play üyeliğini Ultimate'e yükseltelim.
İkinci olarak Game Pass Ultimate yükseltmesi satın alıyoruz oda 209 TL.
Ultimate yükselttiğimizde Xbox 36 aylık EA play üyeliğimizi alıp yerine bize 12 aylık Ultimate üyeliği veriyor. Bir aylıkda Ultimate yükseltmek için kendimiz almıştık.
Toplam 13 aylık Ultimate üyeliğini 959 TL'ye almış oluyoruz. Aylık Ultimate üyeliği 74 TL'ye denk geliyor.
13 Aylık Ultimate Fiyatı Şuanda Güncel: 2717TL
Bu anlattığım yöntem ile 909 TL ye kadar düşüyor. 1808TL Lik bir avantaj var.

DÜZELTME..
Eğer bu satın alımları Nays kartla satın alırsanız %10 iade ediliyor. 50 TL Üzerine çıkılmıyormuş. Yani 50 TL iade yapılıyor. Nays kartla 13 aylık Ultimate üyeliği 909 TL alabiliyorsunuz. Aylık Ultimate üyeliği 70TL'ye denk geliyor.

İlk Defa Yapacak Arkadaşlar İçin Görsel Anlatımlı Kısa Bir Video Hazırladım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncu arkadaşlarıma bu zor günlerde yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Son düzenleme:
Şapka çıkarıyorum. Vallahi helal olsun. 🤣
Türkiye'deki oyuncu kardeşlerim için ceplerine yüklenmeden, bu ekonomik sıkıntıların yaşandığı zamanlarda nasıl bu oyun geleneğini sürdürebiliriz araştırıyorum ve Technopat ailesindeki oyuncu kardeşlerimle paylaşıyorum Teşekkürler Güzel Yorumlarınız İçin

Bu sistemsel bir açık değil, Xbox'ın sağladığı bir avantaj. En son bunu Xbox Live Gold ile yapabiliyordunuz ancak çok ucuza düştüğünden yeni bir sistem getirdiler ve artık kalan gün sayısı bölünüyor ve fiyatta bir şey değişmiyor.

Bu arada Nays kartın ödeme oranı %10'a ve en fazla alınabilecek geri ödeme oranı da 50₺'ye düşürüldü. Yani en fazla 50₺ geri ödeme alinabilir.

Bu sistemsel bir açık değil, Xbox'ın sağladığı bir avantaj. En son bunu Xbox Live Gold ile yapabiliyordunuz ancak çok ucuza düştüğünden yeni bir sistem getirdiler ve artık kalan gün sayısı bölünüyor ve fiyatta bir şey değişmiyor.

Bu arada Nays kartın ödeme oranı %10'a ve en fazla alınabilecek geri ödeme oranı da 50₺'ye düşürüldü. Yani en fazla 50₺ geri ödeme alinabilir.
Teşekkürler düzeltmeniz için konuda gerekli yerleri düzelttim. Evet açık değil ama bir avantaj söz konusu 3 yıllık EA play ı ultimate üyeliğe çevirdiğinizde 1 yıllığa düşüyor ama fiyatta genel avantaj var 13 aylık normalde 2717 TL bu gösterdiğim yöntemle 909 TL ye denk geliyor. 1808 TL avantaj sağlıyor.

Emeğine sağlık izninle bir kaç yerde arkadaşlar ile paylaşacağım
Tabi paylaşabilirsiniz

Nays kampanya düzeltmesi:
Oyun %10 kampanyasından aylık maksimum 50 TL hediye para kazanılabilir.
Yani Nays kampanyasından 50 TL kazanılacaktır.

Teşekkürler düzeltmeniz için konuda gerekli yerleri düzelttim.

Nays Kartla satın alan varmı hiç?

Son düzenleme:
Ultimate almış olanlar için işe yaramaması üzdü.

Merhaba Technopat ailesi.

Bugün sizlere 13 aylık Game Pass Ultimate'i nasıl ucuza getirebilirsiniz onu anlatacağım. Bu yöntem Ultimate hesabı olmayanlar içindir. Eski yöntemleri kaçıranlar için son fırsat diyebiliriz. Biliyorsunuz EA Play kendi sitesinde dolara geçti ama hala Xbox'da TL ile gelelim yöntemimize;

İlk olarak Xbox üzerinden 3 defa 12 aylık EA Play üyeliği alıyorsunuz.
3 yıllık EA Play üyeliği mizi 750 TL'ye aldık şimdi EA Play üyeliğini Ultimate'e yükseltelim.
İkinci olarak Game Pass Ultimate yükseltmesi satın alıyoruz oda 209 TL.
Ultimate yükselttiğimizde Xbox 36 aylık EA Play üyeliğimizi alıp yerine bize 12 aylık Ultimate üyeliği veriyor. Bir aylıkda Ultimate yükseltmek için kendimiz almıştık.
Toplam 13 aylık Ultimate üyeliğini 959 TL'ye almış oluyoruz. Aylık Ultimate üyeliği 74 TL'ye denk geliyor.
13 aylık Ultimate fiyatı şu anda güncel: 2717TL.
Bu anlattığım yöntem ile 909 TL'ye kadar düşüyor. 1808TL'lik bir avantaj var.

Düzeltme.
Eğer bu satın alımları Nays kartla satın alırsanız %10 iade ediliyor. 50 TL üzerine çıkılmıyormuş. Yani 50 TL iade yapılıyor. Nays kartla 13 aylık Ultimate üyeliği 909 TL alabiliyorsunuz. Aylık Ultimate üyeliği 70TL'ye denk geliyor.

İlk defa yapacak arkadaşlar için görsel anlatımlı kısa bir video hazırladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncu arkadaşlarıma bu zor günlerde yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Merhaba hocam ben Xbox Series S almayı düşünüyorum yanında 3 aylık Game Pass hediye ediyor bu taktiği uyguladığımda 16 aymı olur yoksa gene 13 aymı kalır.

Merhaba hocam ben Xbox Series S almayı düşünüyorum yanında 3 aylık Game Pass hediye ediyor bu taktiği uyguladığımda 16 aymı olur yoksa gene 13 aymı kalır.

3 aylık Xbox Game Pass mi veriyor Game Pass Ultimate mi veriyor? Xbox Game Pass veriyorsa 3 aylık, Ultimate yükseldiğinde 1 aya düşer toplam 14 olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı