13 bin TL ikinci el Gaming laptop önerisi

Bütçe
13.000
Eki Görüntüle 1246619

İşlemci ve ekran kartı kısmında yanlış bilgiler yazmışlar.
Alacaksanız dikkatli olmakta fayda var, ben pek güvenemedim.
Bunu sadece örnek olarak değerlendirelim hocam, sizce alınacak bir laptop mu bu?
Sadece o değil marka olarak ASUS demişler ama mağazadan gidip bakmak güven veriyor.
Yüz yüze almakta fayda var hocam..
Distribütör garantili dedikleri için pek güvenemedim internette bir sayfada aldığı laptopa ulaşmadığını söyleyen biri vardı o mağazadan satın alırsanız deneyimlerinizi burada paylaşabilir misiniz?
Tabiki söylerim hocam.

Çok teşekkür ederim hocam yardımlarınız için 2 hafta sonra gideceğim bakmaya, her testi de yaparım. Sağlıcakla kalın.

Hocam ellerinde MSI model kalmamış. Legion, ROG, TUF, Monster arasında dönüyoruz yine. "Acer Nitro" modelleri de gördüm, şu an kafamda Legion almak var, ne diyorsunuz acaba?
Araştırdığımda kronik sorun olmadığını, soğutmasının, malzeme kalitesinin gayet iyi olduğunu okudum. Sizin de görüşlerinizi bekliyorum hocam.

Hocam gayet iyi fakat ürün kaldırılmış görünüyor.

Legion ROG ve TUF modellerini birebir gordunuz mu?

Yaklaşık 20 gün sonra göreceğim, anında buraya yazacağım hocam.
Eğer güvenilir ve sorunsuz ise kesinlikle alınacak laptoplar.
Parayı denkleştiriyorum kesin olarak Legion 5 alacağım.
Sadece o değil marka olarak ASUS demişler ama mağazadan gidip bakmak güven veriyor.

Hocam ürünlerin çoğu tükenmiş, söylenilen ürünler duruyormuş fakat hiçbiri kalmamış neredeyse. Mecburen ikinci el garantili bir şey bakacağız. "Lenovo Legion" çok pahalı. Gözüme "Acer Predator" markayı kestirdim. Sizce nasıldır bir bilginiz var mı? @celalistşengörist
Sanırım "Predator" modellerin tek sıkıntısı. I5 10500 ve tek kanal ram bulunması değil mi?

Son düzenleme:

Hocam ürünlerin çoğu tükenmiş, söylenilen ürünler duruyormuş fakat hiçbiri kalmamış neredeyse. Mecburen ikinci el garantili bir şey bakacağız. "Lenovo Legion" çok pahalı. Gözüme "Acer Predator" markayı kestirdim. Sizce nasıldır bir bilginiz var mı? @celalistşengörist
Sanırım "Predator" modellerin tek sıkıntısı. I5 10500 ve tek kanal ram bulunması değil mi?
Hocam link atarsanız daha iyi bakabilirim.

Sanırım "Predator" modellerin tek sıkıntısı. i5 10500 ve tek kanal RAM bulunması değil mi?

Umarımım yenileri ve daha iyileri gelir. Satıcı güveninizi kazandı mı?

Biraz soğuk ve geçiştirici konuştular, pekte ısındığım söylenemez..

Buyrun efendim: https://www.hepsiburada.com/acer-pr...bilir-bilgisayar-nh-q9vey-003-pm-HB00000XUS67
Hocam yayından kaldırılmış :) Ama linkte yazanlara baktım. i5 10300H artık güçlü değil. Bu devirde alınmaz. 2060 ile darboğaz yapmaz yüksek ayarlarda ama yüksek performans beklemeyin. 4 çekirdekli 10. nesil bir işlemciden bahsediyoruz ve 2022 yılındayız sayılır. Pek mantıklı değil. Bence alınmaz.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...r-p-HBCV00000IDWH3?url_src=and-product-detail
aynı laptopu kullanıyorum. 9700ken almıştım ama bir ara 18 Bin lira oldu. Şu anda 13 bin lira. Alınır bence. Gayet memnunum. Isınma sorunu yok. Tek eksiği 8 GB RAM. Onu da ekleyebilirsiniz. 11400H+3050, 10300H+2060tan daha iyi olacaktır. 17.3 inç şart ise başka modellere bakabilirim.

Hocam yayından kaldırılmış :) ama linkte yazanlara baktım. i5 10300H artık güçlü değil. Bu devirde alınmaz. 2060 ile darboğaz yapmaz yüksek ayarlarda ama yüksek performans beklemeyin. 4 çekirdekli 10. nesil bir işlemciden bahsediyoruz ve 2022 yılındayız sayılır. Pek mantıklı değil. Bence alınmaz.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...r-p-HBCV00000IDWH3?url_src=and-product-detail
Aynı laptopu kullanıyorum. 9700KEN almıştım ama bir ara 18 bin lira oldu. Şu anda 13 bin lira. Alınır bence. Gayet memnunum. Isınma sorunu yok. Tek eksiği 8 GB RAM. Onu da ekleyebilirsiniz. 11400h+3050, 10300H+2060tan daha iyi olacaktır. 17.3 inç şart ise başka modellere bakabilirim.

TUF alabilirim, hangi modellerinde kronik sorun var hocam? Ürünün tükenmişlerini de atabilirsiniz problem yok. 2060'lı modellerde bir problem var mı? Yoksa alabilirim hocam.
3050 RDR2 vs. oyunlarda problem yaratmaz mı? 4 GB VRAM mevcutmuş çünkü.

Tek isteğim az ısınsın. Çünkü çok fazla oyun oynuyorum ve bilgisayarın buna dayanmasını istiyorum.

Bu arada hocam günlerdir, haftalardır laptop bakıyorum. Lütfen beni bu bataktlıktan kurtarın...
Monster ısınıyor deniliyor, vazgeçtim.
Lenovo çok pahalı alamıyorum, vazgeçtim.
ASUS TUF kronik sorunlu dediler, vazgeçtim.
Acer Predator baktım, tek kanal RAM ve işlemci düşük, vazgeçtim.
Hocam sadece modeline bakarak soruyorum bu laptop alınır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı